Králův Dvůr

Ze světa T.B.C.

A-tým rozehrál svoji sérii o záchranu v Národní lize. K prvnímu utkání série mířili hráči do Pelhřimova. Vstup do první třetiny se jim povedl a do druhé třetiny nastupovali s jednobrankovým vedením. Ve druhé části byl však podstatně efektivnější soupeř a čtyřmi brankami dokázal otočit stav utkání na svoji stranu. Ve třetím dějství padly tři branky, z toho dvě do naší sítě i díky těmto trefám se soupeř ujal vedení v sérii.

Druhý zápas série se hrál v Králově Dvoře. Zde měli výborný vstup do zápasu naši hráči, když krátce po polovině třetiny vedli už o čtyři branky. Soupeř se do konce třetiny zmohl na jedinou branku. Druhá třetina byla již vyrovnanější jak z pohledu hry, tak i z pohledu skóre. Soupeř ji nakonec vyhrál o jednu branku. Do třetí třetiny hráči Pelhřimova však vstoupili ve velkém nasazení. Toto nasazení vyústilo ve vyrovnávací branku sedm minut před koncem. Na to náš tým dokázal reagovat a soupeři odskočit o jednu branku. Půl minuty před koncem pak domácí střelou z vlastní poloviny hřiště do prázdné branky pečetili svoji výhru a srovnali tak stav série.

Třetí zápas, který se hrál opět v Pelhřimově byl dlouho velmi chudý na branky. Fanoušci za čtyřicet minut viděli pouze tři branky, z toho byly dvě do naší sítě. Poslední třetina přinesla o něco více branek než zbylý průběh zápasu. Nejprve domácí odskočili na rozdíl dvou branek. Hráči Králova Dvora však na to dokázali reagovat a opět zápas snížit na rozdíl jediné trefy. Následně se pak už pouze prosazovali hráči domácího Pelhřimova. Ti si tak připsali druhé vítězství v sérii.

Čtvrtý zápas v domácím prostředí se našim hráčům od začátku vůbec nevedl. Soupeř ovládl hru v první třetině a vyhrál ji poměrem 0:4. Do druhé třetiny vstoupili domácí hráči odhodlaní odčinit velmi nepovedenou první třetinu. Zvýšené tempo vyústilo ke snižující brance. Na tu Pelhřimov rychle opět odpověděl. To se opakovalo ve druhé třetině ještě jednou. Do poslední třetiny se tak vstupovalo se čtyřbrankovým mankem. Ve třetí třetině se jako první prosadili hosté. Náš tým pak zkusil hrát vabank při hře bez brankáře. To přineslo dvě vstřelené branky do sítě hostů. Bohužel i stejný počet branek do naší sítě.

Výsledky: TBC – Spartak Pelhřimov 5:7; TBC – Spartak Pelhřimov 7:5; TBC – Spartak Pelhřimov 2:5;
TBC – Spartak Pelhřimov 5:9

Jak si vedla naše ostatní družstva?

Muže-B čekal za uplynulý měsíc pouze jeden turnaj, ze kterého si odvezli dva body za výhru na nájezdy proti týmu Las Plantas. Následně ani ve druhém vzájemném zápase sezóny nestačili na tým Buldoci Radotín.

Výsledky: TBC – Las Plantas 4:3pn; TBC – Buldoci Radotín 3:6

Muži – C – Riders odehráli tři utkání z něhož dvě byla vítězná. Nejprve se na turnaji v Berouně, kde odehráli pouze jedno utkání střetli s FKMP Praha, kde jen těsně nestačili na tohoto soupeře. Na následujícím turnaji, který se hrál v Dobříši dokázali porazit FbK Příbram a v regionálním derby Eden Beroun. Hráči si tak poprvé v sezóně připsali šestibodový víkend.

Výsledky: TBC – FKMP Praha 6:7; TBC – FbK 1996 Příbram 6:5; TBC – Sport Eden Beroun 7:3

Junioři vyhráli na svém posledním turnaji v sezóně oba zápasy a uhájili si tak celosezónní neporazitelnost při níž neztratili jediný bod. K poslednímu turnaji sezóny mířili junioři do Slaného. Zde nejprve porazili ve vypjatém utkání Kanonýry Kladno a následně třetí celek tabulky Bohemians. Junioři tak se šedesáti body a stosedmdesátiosmi vstřelenými brankami ovládli svou soutěž a končí na prvním místě tabulky.

Výsledky: TBC – Kanonýři Kladno černí 6:4; TBC – FbŠ Bohemians B 5:2

Dorostenci mají za sebou další porci velmi těžkých zápasů. Za uplynulý měsíc odehráli čtyři zápasy. Nejprve se představili v Kutné hoře, kde se střetli s domácím týmem a následně ještě odehráli zápas proti Benešovu. Svůj druhý turnaj odehráli v pražských Dejvicích, kde byli více než vyrovnaným soupeřem pro Prague Tigers. Bohužel ani s nimi to však na body nestačilo. V posledním zápase pak nestačili na tým Bohemians, se kterými po předchozí prohře na nájezdy tentokrát prohráli v základní hrací době. Do konce sezóny dorostu zbývá odehrát čtyři zápasy. Nejprve se představí v domácím prostředí, kde budou chtít opět získat nějaké body a následně zamíří do Kralup nad Vltavou.

Výsledky: TBC – FBC Kutná Hora 3:8; TBC – SK Florbal Benešov 1:6; TBC – Prague Tigers 3:5;
TBC – FbŠ Bohemians B 2:6

Starší žáci se představili na dvou turnajích, ve kterých zaznamenali celkem čtyři vítězství následně přidali po jedné remíze a porážce. Na začátku března cesta starších žáků mířila do Říčan. Zde se nejprve podruhé v sezóně utkali s Pitbulls Kolín a mohli jim vrátit těsnou porážku z prvního turnaje sezóny. To se povedlo na výbornou. Hráči vyhráli velkým rozdílem a ve druhém zápase následně remizovali s Kobylisy. To stačilo na finále turnaje, kde těsně nestačili na Tatran Střešovice. Druhý turnaj odehráli hráči o čtrnáct dní později v Kutné Hoře, kde nepoznali přemožitele. Postupně porazili Kutnou Horu, Vinohrady a následně ve finále dokázali otočit nepříznivý vývoj a i tento zápas vyhrát a nakonec postoupit do druhého koše.

Výsledky: TBC – FBC Pitbulls Kolín 8:1; TBC – Viking TJ Kobylisy 2:2; TBC – Tatran Střešovice 1:3;
TBC – FBC Kutná Hora 6:1; TBC – TJ Sokol Královské Vinohrady 4:1; TBC – Kanonýři Kladno modří 6:4

Starší žáci Blue nezažívají dobré období. Po sestupu z prvního koše nestačili ani na svém dalším turnaji na žádného ze svých soupeřů a spadli opět o koš níže. Na turnaji třetího koše přeboru, který se hrál v Berouně se snažili hráči Blue zlomit nepříznivou sérii porážek. To se ani zde nevedlo a opět zaznamenali tři porážky. V dubnu je čeká poslední turnaj, kde plni odhodlání budou chtít zlomit tuto sérii a zakončit sezónu vítězstvím.

Výsledky: TBC – Florbal Pro Beroun 1:3; TBC – Panthers Praha Red 1:3; TBC – FBC Žraloci Příbram 4:6;
TBC – FbC Barracudas Slaný 4:8; TBC – FBC Žraloci Příbram 2:6; TBC – Buldoci Radotín – Davle 4:10

Mladší žáci po dlouhé pauze odehráli svůj turnaj během jarních prázdnin. Tým byl doplněn o několik elévů, kteří sbírali premiérové minuty v soutěži, kde již hraje pět hráčů v poli. Turnaj se odehrál v pražské Unihoc Aréně v Dejvicích. Soupeři nám byli hráči domácího týmu Tatranu, následně Sparty, Mladá Boleslavi a na konci turnaje Kladna. Bohužel náš tým na soupeře nestačil a odvezl si čtyři porážky z turnaje. V dubnu se tak hráči představí ve druhém koši.

Výsledky: TBC – Tatran Střešovice 2:12; TBC – ACEMA Sparta Praha RED 2:10; TBC – Florbal Mladá Boleslav 1:7;
TBC – Kanonýři Kladno 0:19

Elévové sehráli čtyři utkání, ve kterých zaznamenali dvě vítězství a dvě porážky. V prvním zápase se naši hráči utkali s Hořovicemi, které dokázali porazit tříbrankovým rozdílem. Ve druhém zápase jen těsně nestačili na Kanonýry Kladno, se kterými prohráli o jednu branku. Následně nestačili na tým Butchis se kterými padli i přes veškerou snahu vyšším rozdílem. Závěr turnaje si však zpříjemnili výhrou nad týmem z Černošic.

Výsledky: TBC –Red Dragons Hořovice 7:4; TBC – Kanonýři Kladno Devils 3:4; TBC – Butchis Black 3:10;
TBC – SK Alien Nation Černošice 5:4