Králův Dvůr

ÁČKO: 6 BODŮ ANEB PLNÝ BODOVÝ ZISK!!!!!

T.B.C. – Tornado Barrandov 4:1 ( 2:0 ; 1:0 ; 1:1 )

K prvnímu utkání jsme nastoupili proti týmu Barrandova, kterému jsme měli z loňské sezony rozhodně co vracet. Boužel k tomuto zápasu nemohl nastoupit ještě loni hráč Barrandova a vítěz loňského bodování ligy – Milan Bachan, kterého trápí zdravotní potíže.Nicméně i tak jsme do utkání vstoupili mnohem aktivněji, než soupeř a hrou ze zajištěné obrany jsme soupeře prakticky k ničemu nepouštěli…naopak jsme se po první třetině ujali dvoubrankového vedení, ve druhé třetine jsme pokračovali ve velmi dobrém výkonu, mimo slabší pětiminutovky v polovině třetiny, kdy jsme svou “ splašeností “ umožnili Barrandovu usadit se v našem obranném pásmu na delší dobu. Ovšem soupeř toho nevyužil – my jsme ještě jednu branku přidali a po dvou třetinách jsme vedli již 3:0….poslední třetina měl ukázat, jestli neznervózníme a nenecháme si sebrat dobře rozjeté utkání. Soupeř do nás hned od začátku třetiny vlítnul, napadal, hrál na hranici pravidel, ale my jsme tento tlak ustáli a kapitulovali jsme až ve vlastním oslabení, kdy soupeř skóroval přesnou střelou do šibenice – 3:1…..naštěstí jsme to byli my, kdo přidal další gól a tím i pojistil naše celkové vítězství 4:1!

Hodnocení trenéra L. Proška:

„Zápas byl odehrán ve výborném tempu, celé mužstvo plnilo dobře své úkoly, jak v útočné tak i v obranné hře. Spolehlivě odehrál utkání Zděnek Medřický, který se vrátil po roční pauze zapříčiněné zraněním.“

Branky T.B.C.: Pokorný T. 2, Šimon J. 1, Leipert L. 1

T.B.C. – FC Vorms Praha 7:6 ( 2:3 ; 4:3 ; 1:0)

Do druhého zápasu jsme šli s tím, pokusit se naplno bodovat a vyšplhat se tím o nějakou tu příčku v tabulce výše…Bohužel se nám nevyvedl začátek zápasu, kdy jsme se nesoustředili na dění na hřišti a během chvilky jsme prohrávali….naštěstí se po celý zápas nepodařilo soupeři uniknout na rozdíl více branek a my jsme se stále drželi nadostřel, nebo n smírném výsledku….ani jednou jsme však v zápase nevyhravali, až minutu a půl před koncem, kdy nás poslal poprvé do vedení Roman Merhout….soupeř se na odpověď již nezmohl a tak jsme ho po gólové přestřelce doslovali udolali 7:6!

„Úvodní třetina byla z naší strany poměrně odevzdaná, ale na začátku 2.třetiny jsme hned srovnali výsledek a opět jsme začali hrát ve výborném tempu a tak se do závěrečné třetiny šlo za stavu 6-6. Poslední třetina se hrála hodně zodpovědně a bylo jasné, kdo dá branku tak s největší pravděpodobností vyhraje. To se povedlo Romanovi Merhoutovi a tak si po tomto víkendu můžeme připsat 6 bodů.“

Branky T.B.C.: Pokorný T. 2, Merhout R. 2, Pokorný J., Rambousek J., Kovařík J.

Jen doufám, že to nebyl náš poslední šesti-bodový turnaj a že v tomto tempu a směru budeme pokračovat i nadále, pak můžeme rozhodně uvažovat úplně v jiných rovinách, než jestli sestoupíme, či nikoli….. 😉

27.03.2024

T.B.C. v měsíci březen

Ze světa T.B.C. A-tým rozehrál svoji sérii o záchranu v Národní lize. K prvnímu utkání série mířili hráči do Pelhřimova. Vstup do první…