Králův Dvůr

Partneři a sponzoři

Generální partneři

Město Králův Dvůr

Město Králův Dvůr a jeho finanční podpora našemu oddílu, díky kterému máme krásnou halu a náš oddíl se pořád rozvíjí.

www.kraluv-dvur.cz

Sponzoři

Středočeský kraj

Partner a poskytovatel dotací pro naši mládež.

www.kr-stredocesky.cz

SCHENCK PROCESS s.r.o.

Schenck Process je světovou špičkou ve všech oblastech měřící a zpracovací technologie a nabízí rozmanitá řešení, produkty, systémy a komponenty, ve kterých se spojuje procesně technické know-how a osvědčené technologie. Chcete naplánovat průběhy procesů, dávkování sypkých hmot, řídit tok materiálů, snímat množství procházejícího materiálu, vážit nebo automatizovat průběhy procesů? Proces je Vaším partnerem.

www.schenckprocess.cz

CENTRUM - Petříček Milan

Prodejna elektrospotřebičů, Kuchyňské studio.

www.studiopetricek.cz

MONTAN OCEL

Nabízíme širokou paletu ocelářských výrobků od zahraničních výrobců přímo z našeho skladu, nebo přepracované v našem servisu a servisních střediscích skupiny Montan Voss Group.

www.montanocel.cz

Klempířství Chalupa

* STŘECHY * REALIZACE STAVEB * FIRMA PRO VÁS...

tchalupa.cz

SAFÍR Beroun - vedení účetnicství

Komletní účetní servis: * SOFTWARE * AUDIT * FINANCE * INFORMACE * ROZBORY *

www.safiraudit.cz

MOTEL JETEL

Motel Jetel je nově postavené ubytovací zařízení nabízející komfortní ubytování v pokojích s vlastní koupelnou a sociálním zařízením. Část pokojů má bezbariérový přístup. Samozřejmostí je vysokorychlostní internetové připojení, parkování přímo před pokojem a kvalitní služby a pohodlí, ať už jste na cestách či jen chcete uniknout hektickému městskému životu a odpočinout si v motelu v americkém stylu. POZOR FLORBALISTÉ MAJÍ SLEVU! ŘEKNĚTE SI O NÍ!

www.moteljetel.cz

Kinet s.r.o.

Kinet s.r.o. Prodej, servis a údržba informačních technologií. Správa domén, webhosting a tvorba www prezentací.

www.kinet.cz

SPINFLO

Spinflo s.r.o. je oficiálním distributorem florbalového vybavení švédských značek Unihoc a Zone Floorball pro Českou a Slovenskou republiku. Mezi další dovážené značky patří americký výrobce sportovních ortéz a chráničů McDavid, 100% tvarovatelné vložky do bot FootBalance nebo sportovní povrchy francouzské značky Tarkett Sports.

www.florbalexpert.cz

GRAFCOM - strojní vyšívání

GRAFCOM - strojní vyšívání Rodinná firma zabývající se strojním vyšíváním již od roku 1995. Pro výrobu používáme špičkové stroje a software, které s kvalitními materiály a zkušenostmi přinášejí spokojenost našich zákazníků. Pokud máte zájem o zhotovení výšivky nebo nášivky na jakýkoliv textil (např. čepice, trika, mikiny, bundy, pracovní oděvy ručníky, šerpy, vlajky, kapesníčky, dárkové, gastro, hotelové i sportovní soupravy atp.) pošlete nám podklady pro kalkulaci a my Vám v co nejkratší době zašleme zdarma kalkulaci případné zakázky. Vyšíváme na textil různých dodavatelů a značek, který Vám rádi zajistíme nebo na Vámi dodaný.

www.grafcom.cz

H+H Systémy

H+H Systémy Kompletní zabezpečení vaší firmy, domácnosti či jakékoliv nemovitosti!

JK TRAVEL

JK TRAVEL Prodáváme zájezdy pojištěných českých cestovních kanceláří a nabízíme Vám také širokou nabídku německých cestovních kanceláří do celého světa. Naším cílem je nejen Vám poskytnout co největší nabídku zájezdů českých i zahraničních cestovních kanceláří, ale také rychlý, jednoduchý , přehledný způsob vyhledávání zájezdů on-line ( jak katalogové nabídky, tak i last moment ) a dále objednání pomocí telefonu, faxu či e-mailu. Nemusíte ztrácet čas vyhledávaním zájezdů jednotlivě u každé CK, protože na našich stránkách najdete všechny výhodné nabídky . Budeme se těšit, že právě Vám poradíme s výběrem Vaší dovolené.

www.jktravel.cz

SMAŽÍK S.R.O.

Autorizovaný prodejce a servis pro vozy Fiat, Alfa Romeo, JEEP, Opel a Mitsubishi!

www.smazikkladno.cz

UNIQA pojišťovna a.s.

UNIQA pojišťovna a.s. UNIQA POJIŠŤOVNA zahájila svoji činnost v roce 1993. Jako držitel univerzální pojišťovací licence nabízí široké portfolio produktů pokrývající všechny segmenty trhu pojištění osob a majetku, fyzických i právnických osob.

www.uniqa.cz

LION SPORT

LION SPORT Největší autorizovaný obchod Adidas

www.lionsport.cz

Ekologická stavební

Ekologická stavební naše společnost provádí zemní práce, vodohospodářské práce, budování kanalizačních a vodovodních řádů a přípojek, revitalizace vodních toků a malých vodních nádrží a další stavební činnosti...

ekologicka-stavebni.cz

Alsap s.r.o.

http://www.alsap.cz/ALSAP s.r.o. - je firma, která se zabývá dodávkami sestav a příslušenství pro stavbu nástaveb nákladních automobilů a přívěsové techniky. V sortimentu firmy ALSAP naleznete díly pro stavbu valníkových, sklápěcích, skříňových a plachtových nástaveb s možností shrnování jednotlivých částí plachty. Myšlenkou firmy ALSAP je neustále přinášet novinky z oboru

www.alsap.cz

AMI Praha a.s.

Flexibilní softwarová společnost, která klade důraz na praktická, bezpečná a efektivní řešení. Zabývá se především bezpečností IT a podporou podnikových procesů. Lídři v oblasti identity a access managementu v České republice.

www.ami.cz

BETTRA

Dodavatel plynotěsných a vodotěsných systémů pro všechny typy inženýrských sítí s těsností do 5 barů. Již od roku 1997.

Partneři a sponzoři

Generální partner

Partneři

NSA