ÁČKO: 6 BODŮ V DOMÁCÍM PROSTŘEDÍ!

Premiéra v domácím prostředí nám vyšla skvěle, vyhráli jsme oba dva zápasy, získali 6 bodů a poskočili na 5. místo.

T.B.C. Králův Dvůr – FKÚ Ovocné Báze 4:2(2:0,1:1,1:1)

branky TBC: Matyáš, Malý, Rambousek, Voborský(Bachan), Pokorný J.

Vzhledem k několika neproměněným šancím bylo utkání vyrovnané, ale celý průběh jsme měli pod kontrolou. V polovině zápasu jsme vedli 3:0, bohužel se nám nepodařilo přidat další branku, Bázím se podařilo deset minut před koncem snížit na 3:2 a hned o minutu později jsme opět odskočili na rozdíl dvou branek a závěr zápasu jsme si již pohlídali.

T.B.C. Králův Dvůr – Powerbar SSK Future B 9:0(1:0,0:4,0:4)

Branky TBC: 2 Bachan(2 Rambousek), 2 Kovařík(2 Rambousek), Michálek(Pokorný T.), Matyáš(Pokorný J.), Pokorný T.(Pokorný J.), Voborský(Rambousek), Malý(Pokorný T.).

Před tímto utkání bylo jasné, že bude jen otázkou času, kdy se ujmeme vedení, jelikož soupeř nastoupil jen s šesti hráči do pole. V první třetině ještě měli dostatek sil, ale ve druhé třetině jsme již strhli vedení na svou
stranu a postupně navyšovali vedení. Velkým plusem je kolonka nula
obdržených branek, když se nám podařilo zastavit a zlikvidovat všechny
„brejkové“ situace soupeře.

DĚKUJEME FANOUŠKŮM, KTEŘÍ ZAVÍTALI NA ZÁPAS!

VÍKENDOVÉ SHRNUTÍ: Kolektivní obranný výkon, pouze 2 obdržené branky(díky také formě Pejska), prosadili se obě lajny, skvělý návrat Rambiho(1+5) a HLAVNĚ 6 BODŮ A POSUN NA 5.PŘÍČKU!!!!