Áčko padlo v Českých Budějovicích

V devatenáctém kole západní skupiny Národní ligy se vydalo T.B.C. na cestu do Českých Budějovic. Do sestavy se po dlouhém zranění vrátil Martin Štěpnička. Štíři v tomto zápase představovali nové dresy, které jim nakonec přinesly štěstí a Jihočeši přetlačili náš tým v poměru 4:3, a to především díky druhé třetině. Náš tým v ní inkasoval hned čtyřikrát a tuto ztrátu již nedokázal dotáhnout. Nejlepším hráčem ze strany Králova Dvora byl vyhlášen Pavel Dvořák, jenž asistoval u všech tří branek. Dvakrát jeho pas usměrnil mezi tři tyče Daniel Škoula, jednou pak Michal Nový, který zaznamenal vůbec svůj první gól v Národní lize.

FBC Štíři Č. Budějovice – T.B.C. Králův Dvůr 4:3 (0:1, 4:1, 0:1)

Branky a asistence: 27. Lukáš Malý (Hejplík), 32. Václav Bíca (Malý), 34. Jan Procházka (Malý), 36. David Štěpka (Hanák) – 5. Daniel Škoula (Dvořák), 33. Daniel Škoula (Dvořák), 51. Michal Nový (Dvořák)

Komentář trenéra Radka Križka: „Herní výpadek ve druhé třetině nás stál zápas. Děkuji soupeři za hezky uspořádané utkání a dobrou noc.“

Sestava T.B.C.: Barna – Kovářík, Kubert, Uhřík, Vlček, Chaloupka, Král, Polyanskyy, Brak, Štěpnička, Horký, Nový, Škoula, Dvořák, Pokorný J., Kodl, Votava, Fait