LUCERN Králův Dvůr

Áčko padlo v Českých Budějovicích

V devatenáctém kole západní skupiny Národní ligy se vydalo T.B.C. na cestu do Českých Budějovic. Do sestavy se po dlouhém zranění vrátil Martin Štěpnička. Štíři v tomto zápase představovali nové dresy, které jim nakonec přinesly štěstí a Jihočeši přetlačili náš tým v poměru 4:3, a to především díky druhé třetině. Náš tým v ní inkasoval hned čtyřikrát a tuto ztrátu již nedokázal dotáhnout. Nejlepším hráčem ze strany Králova Dvora byl vyhlášen Pavel Dvořák, jenž asistoval u všech tří branek. Dvakrát jeho pas usměrnil mezi tři tyče Daniel Škoula, jednou pak Michal Nový, který zaznamenal vůbec svůj první gól v Národní lize.

FBC Štíři Č. Budějovice – T.B.C. Králův Dvůr 4:3 (0:1, 4:1, 0:1)

Branky a asistence: 27. Lukáš Malý (Hejplík), 32. Václav Bíca (Malý), 34. Jan Procházka (Malý), 36. David Štěpka (Hanák) – 5. Daniel Škoula (Dvořák), 33. Daniel Škoula (Dvořák), 51. Michal Nový (Dvořák)

Komentář trenéra Radka Križka: „Herní výpadek ve druhé třetině nás stál zápas. Děkuji soupeři za hezky uspořádané utkání a dobrou noc.“

Sestava T.B.C.: Barna – Kovářík, Kubert, Uhřík, Vlček, Chaloupka, Král, Polyanskyy, Brak, Štěpnička, Horký, Nový, Škoula, Dvořák, Pokorný J., Kodl, Votava, Fait

07.11.2018

Mladší žáci padli až ve finále

Mladších žáků se na sobotním turnaji ujal jako hlavní trenér Dušan Tót. Mladým hráčům T.B.C. se od prvního utkání dařilo,…