ÁČKO PORAZILO Č. LÍPU A REMIZOVALO S VORMS PRAHA!

Tipsport T.B.C. Králův Dvůr – FBC Líný F.Š.I. Česká Lípa 5:4 (1:1,2:1,2:2)

Branky: 4. Matyáš(Műller), 23.Pokorný J.(Pokorný T.), 30. Trčka(Pokorný J.), Pokorný J.(Sládeček), 42. Kysel(Besser) – 3 Jeřábek(Mach), Mlejnek(Mach)

Vyloučení: 1:2, Využití: 0:0

Zápas, který jsme si sami zkomplikovali, jelikož jsme soupeři hned na začátku neutekli na rozdíl více branek. A tak jsme se soupeřem trápili až do konce utkání. Ještě 9 minut před koncem jsme prohrávali 3:4, pak jsme to stáhli na dvě lajny a během dvou minut jsme otočili na konečných 5:4. Byly to pro nás těžce vydřené 2 body.

Tipsport T.B.C. Králův Dvůr – F.C. Vorms Praha 1:1 (1:0,0:1,0:0)

Branky: 13. Pokorný(Trčka) – 24.Matějka

Vyloučení: 3:1, Využití: 0:0

Druhé utkání bylo velice vyrovnané se šancemi na obou stranách, my jsme se ujali vedení ve 13.minutě po krásné brance Pokorného, který vymetl růžek branky. Jak se později ukázalo o utkání a ztrátě našeho bodu rozhodla 24. minuta, kdy došlo k nedorozumění při naší rozehrávce a Műller přihrál přímo před branku na hokejku soupeře a ten mě prostřelil. Je škoda, že o výsledku rozhodla tahle smolná chvilka, jelikož šancí na vítězství jsme měli dost. Nikdy si nestěžuji na výsledky rozhodčích, ale tentokrát to bylo moc moc vidět, jak pomáhají Vorms, alespoň k tomu bodu. (MK)

30.01.2024

Ze světa T.B.C.

A-tým v novém roce zatím stále čeká na první výhru. První lednovou neděli se náš tým představil v domácím prostředí s druhým týmem.. číst dále