Králův Dvůr

ÁČKO PORAZILO LITVÍNOV A PROHRÁLO S FUTURE!

Tipsport T.B.C. Králův Dvůr – SK Bivoj Litvínov 5:4 (2:1,2:1,1:2)

Branky: 15. Šimon, 20. Černý(Kovařík), 23.Černý(Kysel), 24. Šimon(Pokorný J.), 42. Černý(Kysel), 46.Pokorný J.- 7.Sýkora, 36. Žďárský, 45. Arazim, 59. Ešler

Vyloučení: 5:3, Využití: 0:2

K těmto dvěma utkáním jsme mohli odjet po minulých zápasech v klidu a každý bod získaný s těmito týmy byl pro nás něčím navíc. Už poslední zápas proti Bivoji Litvínov jsme si prohráli sami, když jsme neudrželi vedení 3:0. Tentokrát se ujal vedení soupeř, hned v sedmé minutě, ale nám se podařilo ještě do konce třetiny otočit brankami Šimona a Černého, právě branka Ríši Černého byla velice důležitá a navíc se touto brankou stal prvním hráčem v historii T.B.C., který zaznamenal 100 bodů v kanadském bodování!!! A nebyl jeho posledním a tak tuhle slavnostní událost oslavil rovnou hattrickem! Do závěrečné třetiny jsme nastupovali s vedením 4:2 a když jsme ještě zvýšili na 5:2 vypadalo to, že už je rozhodnuto. Navíc jsme dostali možnost trestného střílení, ale Pokorný J. nastřelil pouze břevno branky. Konec zápasu jsme si sami zkomplikovali, zbytečně jsme začali bránit výsledek a to i ve vlastní přesilovce a soupeř se dotáhnul na rozdíl jediné branky, naštěstí jsme mu již nedovolili vyrovnat a vítězství si pohlídali.

Tipsport T.B.C. Králův Dvůr – Craken Team SSK Future by Zone B 4:8 (0:3,0:3,4:2)

Branky:Branky: 43.Pokorný T.(Pokorný J.), 49. Kovařík(Novák), 54. Pokorný J.(Sládeček), 57.Kovařík(Kysel) – Židlický 3, Dvořák 2, Porkert 2, Michálek

Vyloučení: 1:0

Druhý zápas jsme začali špatně, asi pod dojmem a radosti z vítězství na Litvínovem jsme začali velice vlažně a nedůrazně. První gól padnul po nedorozumění obránce Petříčka a brankáře Nováka, který nezachytil jeho malou domů, druhá branky v naší síti padla po hrubce Sládečka , který ztratil míček u mantinelu na půli hřiště. Po dvou třetinách jsme prohrávali 0:6. Jediným pozitivem na utkání bylo, že i za tak nepříznivého stavu, jsme nesložili zbraně a bojovali alespoň o lepší výsledek a poslední třetinu vyhráli 4:2 a upravili konečné skóre zápasu na 4:8. Také velice dobře zachytal mladý Novák, který naskočil místo Karšňáka(chřipka) a předvedl několik těžkých a kvalitních zákroků a navíc si připsal svou premiérovou asistenci na gól.(MK).

27.03.2024

T.B.C. v měsíci březen

Ze světa T.B.C. A-tým rozehrál svoji sérii o záchranu v Národní lize. K prvnímu utkání série mířili hráči do Pelhřimova. Vstup do první…