LUCERN Králův Dvůr

ÁČKO PORAZILO LITVÍNOV A PROHRÁLO S FUTURE!

Tipsport T.B.C. Králův Dvůr – SK Bivoj Litvínov 5:4 (2:1,2:1,1:2)

Branky: 15. Šimon, 20. Černý(Kovařík), 23.Černý(Kysel), 24. Šimon(Pokorný J.), 42. Černý(Kysel), 46.Pokorný J.- 7.Sýkora, 36. Žďárský, 45. Arazim, 59. Ešler

Vyloučení: 5:3, Využití: 0:2

K těmto dvěma utkáním jsme mohli odjet po minulých zápasech v klidu a každý bod získaný s těmito týmy byl pro nás něčím navíc. Už poslední zápas proti Bivoji Litvínov jsme si prohráli sami, když jsme neudrželi vedení 3:0. Tentokrát se ujal vedení soupeř, hned v sedmé minutě, ale nám se podařilo ještě do konce třetiny otočit brankami Šimona a Černého, právě branka Ríši Černého byla velice důležitá a navíc se touto brankou stal prvním hráčem v historii T.B.C., který zaznamenal 100 bodů v kanadském bodování!!! A nebyl jeho posledním a tak tuhle slavnostní událost oslavil rovnou hattrickem! Do závěrečné třetiny jsme nastupovali s vedením 4:2 a když jsme ještě zvýšili na 5:2 vypadalo to, že už je rozhodnuto. Navíc jsme dostali možnost trestného střílení, ale Pokorný J. nastřelil pouze břevno branky. Konec zápasu jsme si sami zkomplikovali, zbytečně jsme začali bránit výsledek a to i ve vlastní přesilovce a soupeř se dotáhnul na rozdíl jediné branky, naštěstí jsme mu již nedovolili vyrovnat a vítězství si pohlídali.

Tipsport T.B.C. Králův Dvůr – Craken Team SSK Future by Zone B 4:8 (0:3,0:3,4:2)

Branky:Branky: 43.Pokorný T.(Pokorný J.), 49. Kovařík(Novák), 54. Pokorný J.(Sládeček), 57.Kovařík(Kysel) – Židlický 3, Dvořák 2, Porkert 2, Michálek

Vyloučení: 1:0

Druhý zápas jsme začali špatně, asi pod dojmem a radosti z vítězství na Litvínovem jsme začali velice vlažně a nedůrazně. První gól padnul po nedorozumění obránce Petříčka a brankáře Nováka, který nezachytil jeho malou domů, druhá branky v naší síti padla po hrubce Sládečka , který ztratil míček u mantinelu na půli hřiště. Po dvou třetinách jsme prohrávali 0:6. Jediným pozitivem na utkání bylo, že i za tak nepříznivého stavu, jsme nesložili zbraně a bojovali alespoň o lepší výsledek a poslední třetinu vyhráli 4:2 a upravili konečné skóre zápasu na 4:8. Také velice dobře zachytal mladý Novák, který naskočil místo Karšňáka(chřipka) a předvedl několik těžkých a kvalitních zákroků a navíc si připsal svou premiérovou asistenci na gól.(MK).

13.04.2022

Tréninky během Velikonoc

Ve čtvrtek 14.4. trénink elévů zrušen Pátek 15.4. Budou všechny tréninky zrušeny Pondělí 18.4. Budou tréninky všech kategorií zrušeny