ÁČKO: VÍTĚZNÁ SÉRIE POKRAČUJE !!!

V sobotu jsme se stali pořádajícím týmem dalších dvou kol naší ligy, za soupeře jsme měli FBC Merkur Praha a ASK Orku Stara Boleslav, které jsme měli co vracet, když nás ve čtvrtém kole letošní sezony porazila 6:3!

T.B.C. – FBC Merkur Praha 6:5 ( 0:1 ; 0:3 ; 6:1 )

branky: Kovařík, 2x Merhout, 2x Pokorný T., Trčka
asistence: Rambousek, Trčka,Ťoupek

První dvě třetiny jsme prakticky nedokázali ohrozit soupeřovu branku, i přesto že v soupeřově pásmu jsme trávili poměrně dost času. Za to hráči Merkuru se do protiútoku dostali jen minimálně, ale dokázali toho maximálně využít. Do třetí třetiny jsme šli s tím, že zvýšíme aktivitu ve střelbě a to vedlo k tomu, že v čase 1:33 byl výsledek už pouze o jednu branku. Soupeř nám potom dokázal opět odskočit na rozdíldvou branek, ale na konci deváté minuty snižoval Roman Merhout na rozdíl jediné branky. Od této chvíle jsme měli hru jednoznačně pod kontrolou a to vedlo k tomu, že v polovině třinácté minuty vyrovnal Tomáš Pokorný. Dokonalý obrat a zisk třech bodů zajistil brankou v čase 14:32 Michal Trčka. Jediným smutným okamžikem na tomto zápase je zranění hráčů Richarda Ťoupka a Zdeňka Medřického.

T.B.C. – Orka Stará Boleslav 3 : 2  (1:0 ,1:1 ,1:1)

branky: 2x Rambousek,Merhout
asistence: Zajíc,2x Kovařík

Do zápasu jsme nastoupili již bez zraněných hráčů Ťoupka a Medřického. První třetina byla z našeho pohledu sehrána velice dobře a branka Jana Rambouska to jenom potvrdila. Náskok jsme mohli ještě zvýšit, na začátku desáté minuty jsme měli po zákroku na Tomáše Pokorného trestný nájezd, ale jeho bratr trefil pouze soupeřova brankáře do masky. Druhá a třetí třetina už byla boj o každý kousek  hřiště. Z tohoto boje jsme vyšli vítězně a tak si můžeme připsat další tři body, celkově tedy šest a to je velice slušné.