Atraktivní duel přinesl T.B.C. pouze bod.

V neděli bylo rušno v hale i okolí. Zatímco venku řádila vichřice Fabienne, uvnitř se hrálo napínavé utkání 3. kola národní florbalové ligy. Domácímu publiku se představily tři nové „mladé pušky“ ze střešovického Tatranu. Útočníci Marek Pixa a Tomáš Váňa (odchovanec T.B.C.) jsou na střídavém hostování. Obránce Jonáš Vaculík do T.B.C. přestoupil a uvedl se dobře – byl vyhlášen nejlepším hráčem domácích.

Králův Dvůr pustil pražské Panthery v první třetině do dvoubrankového vedení. Předvedená hra donutila trenérské duo ke změnám v sestavě. Ty se osvědčily, už při prvním střídání druhé části snížil kapitán Horký a po dvou minutách vyrovnal Nový. Hosté se zmátořili až v polovině třetiny a vzali si vedení zpět. Pak ještě jednou po Votavově vyrovnání, ale Nový svou druhou trefou rozhodl, že do šaten se šlo za nerozhodného stavu.

Poprvé se vedení ujali domácí těsně po vypršení trestu Panthera Daňka. Pak ubránili už druhé oslabení v zápase. Přesto skončila řádná hrací doba nerozhodně 6:6, když střela Hradce z otočky překvapila gólmana Zítku. Prodloužení netrvalo dlouho a bod navíc v něm získali hosté z Prahy.

Už v úterý hrají králodvorští utkání 4. kola Poháru České pojišťovny proti diviznímu týmu Florbalová škola Plzeň.

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr – Panthers Praha 6:7p (1:3, 4:2, 1:1, 0:1)
branky (asistence) T.B.C.: 07:59 Marek Sluka, 20:17 Karel Horký (Marek Sluka), 22:39 Michal Nový (Tomáš Váňa), 31:11 Jakub Votava (Jáchym Syrovátko), 32:02 Michal Nový (Jonáš Vaculík), 47:20 Matěj Kodl (Tomáš Fait)
Střely na branku: 31:22 (7:6, 16:8, 8:7, 0:1)
Zásahy brankářů: Patrik Zítka 15 – Martin Hruška 25
Vyloučení: 2:1