Králův Dvůr

BÉČKO DEKLASOVALO HUDLICE A PORAZILO NOTORFLORIC!

Tipsport T.B.C. Králův Dvůr B – FBC Sokol Hudlice 8:4 (4:1,3:1,1:2)

Branky: 4. Randa(Šimon), 5. Tkadlec(Šimon), 5. Zajíc, 15.Šimon(Tkadlec), 17.Mikó(Zajíc), 23. Mikó(Petříček), 23. Šimon(Tkadlec), 32. Randa(Tkadlec) – 10. Mertl(Huml), 29. Mertl(Dvořák), 31. Kolmann(Mertl), 43. Hubka(Dvořák)

Vyloučení: 0:2, Využití: 0:0

S přehledem si vedlo naše Béčko v posledních dvou zápasech základní části. Vzhledem k tomu, že do Domažlic vyjela velice silná sestava, když se v ní objevili hned čtyři hráči Áčka: brankář Novák, obránce Petříček, útočníci Randa a Šimon a ještě je doplnil útočník Berounských medvědů Besser. Po dlouhodobé absenci zaviněné nemocí se opět vrátil Daniel Tkadlec, který na začátku ligy byl velice platným hráčem. A tak cíl byl jasný: 4 body. Proti Hudlicím to byla jasná záležitost a kdybychom proměnili všechny vyložené šance a ve 3.třetině nemusel odstoupit po srážce Šimon, mohlo být naše skóre určítě dvoumístnou cifru. Jediným kazem byly 4 góly v naší síti, které nemusely být a přišly po našich chybách.

Tipsport T.B.C. Králův Dvůr B – Notorfloric Plzeň 6:3 (3:0,2:3,1:0)

Branky:4. Zajíc(Mikó), 5. Randa(Šimon), 15. Randa(Tkadlec), 27. Randa(Šimon), 29. Zajíc(Mikó), 41. Randa(Šimon)

Vyloučení: 3:2, Využití: 0:0

Druhý zápas byl o něco těžší než proti Hudlicím, první třetinu jsme vyhráli 3:0. Ve druhé třetině jsme o nečo polevili a tím nechali soupeře ve hře. V utkání jsme měli opět mnoho šancí, které jsme nedokázali proměnit, ale utkání a jeho průběh jsme si v klidu pohlídali a zaslouženě zvítězili. Utkání se velice vydařilo Lukáši Randovi, který vstřeli 4 góly.(MK)

27.03.2024

T.B.C. v měsíci březen

Ze světa T.B.C. A-tým rozehrál svoji sérii o záchranu v Národní lize. K prvnímu utkání série mířili hráči do Pelhřimova. Vstup do první…