BÉČKO DĚLÍ OD POSTUPU UŽ JEN 2 VÝHRY!

Tipsport T.B.C. Králův Dvůr B – FBC Sokol Hudlice 10:2 (5:1,3:0,2:1)

Branky: Merhout 3, Černý 2, Šimon 2, Zajíc, Miko, Kovařík

Vyloučení: 1:1, Využití: 0:0

V prvním utkání jsme se střetli s týmem Hudlic. Již od začátku jsme Hudlice k ničemu nepustili a první třetinu jsme vyhráli 5:1. Za tohoto stavu do utkání naskočilo duo M.Kovařík – Müller. V druhé třetině opět úřadoval Roman Merhout, který si v utkání připsal celkem 5 bodů. Hned na začátku třetí třetiny Šimon proměnil trestné střílení, pro postavení hudlického hráče v brankovišti a přiblížil se na jeden gól dvojcifernému skóre. To pokořila už zmíněná dvojice Kovařík – Müller, když Müller z rohu našel před brankou ideálně postaveného Kovaříka a ten nedal Kettnerovi v brance Hudlic šanci.

Tipsport T.B.C. Králův Dvůr B – FBC Sokol Rokycany 8:1 (3:1,1:0,4:0)

Branky: Tkadlec 3, Černý 2, Šimon 2, Miko

Vyloučení: 0:2, Využití: 0:0

Rozhodující utkání nadstavby začalo pro T.B.C. dobře. V polovině první třetiny se trefil Tkadlec, ale Rokycany záhy srovnali. Ale byl to opět Tkadlec, kdo strhl vedení na stranu T.B.C, navíc 9 sekund poté, v čase 14:30 se po chybě gólmana trefil Šimon. Tyto dva góly poslali Rokycany do kolen. Ve druhé třetině to byl spíše boj než florbal, také díky rozhodčím, kteří nezvolili příliš přísný metr na posuzování faulů. Třetí třetina už byla jednoznačně v režii T.B.C. a díky trefám Tkadlece, Mika, Šimona a Černého si Rokycany z Domažlické arény odvezli osmibrankový nášup.(ŠIMON)

30.01.2024

Ze světa T.B.C.

A-tým v novém roce zatím stále čeká na první výhru. První lednovou neděli se náš tým představil v domácím prostředí s druhým týmem.. číst dále