Králův Dvůr

BÉČKO: JEDNA VÝHRA A JEDNA PROHRA!

Muži B si dnes zajeli pro další důležité 3 body na palubovku haly Děkanky, kde byl pořádajícím oddílem jeden ze soupeřů našeho mužstva SK B.U.H Praha.

T.B.C. – SK B.U.H. Praha  2:5(1:0, 0:2, 1:3)

Hodnocení trenéra L. Proška:

„První třetinu jsme vyhráli 1-0, ale ve druhé a třetí třetině jsme nemohli překonat soupeřova brankáře, který byl velký ne svým výkonem, ale vzrůstem a to si myslím, že rozhodlo.“

Branky T.B.C.: Prošek 2(na obě O.Svoboda)

T.B.C. – Sokol Dobříš  7:1(4:1, 0:0, 3:1)

„Zápas byl ze strany hostů dost nervózní a tomu nasvědčuje fakt, že už v
polovině 2.minuty jsme proměnili trestné střílení (Pokorný J.). První třetina
nám brankově vyšla na výbornou i když v té druhé jsme neskórovali, měli jsme hru pod kontrolou. Třetí třetina byla poznamenána diskuzemi ze strany hostů s rozhodčími a to se odrazilo i  na konečném výsledku.“

Branky T.B.C.: Pokorný J. 3+2, Prošek T. 2+0, Zajíc L.1+0, Leipert L. 1+0, Svoboda O. 0+2, Šmatlák D. 0+1

30.01.2024

Ze světa T.B.C.

A-tým v novém roce zatím stále čeká na první výhru. První lednovou neděli se náš tým představil v domácím prostředí s druhým týmem.. číst dále