BÉČKO NAKONEC O BOD NEPOSTOUPILO!

Tipsport T.B.C. Králův Dvůr B – TJ Jiskra Domažlice Fbc 1:3

Branky: Besser

V případě výhry by jsme se výrazně přiblížili postupu do 4.ligy. Ovšem už v polovině třetiny jsme prohrávali 0:1. Několik minut poté srovnal Besser. Ale Domažlice se znovu dostali do jednobrankového vedení. Dvě minuty před koncem první třetiny byl vyloučen Besser do konce utkání a Domažlice dostali šanci zvýšit svůj náskok v pětiminutové přesilovce. To se jim ale nepovedlo, zejména díky brankáři Novákovi, který pochytal několik tutovek a dal tak svým spoluhráčům šanci na otočení skóre. Těm se to i přes několik šancí nezdařilo, naopak po standartní situaci a důrazu v brankovišti Domažlice vstřelili třetí gól. Na skóre už nic nezměnila ani závěrečná power-play TBC.

Tipsport T.B.C. Králův Dvůr B – FBC Stříbro 5:0

Branky:Zajíc, Merhout, Müller, Šimon, Šmatlák

Druhé utkání přineslo rozpačitý výkon první a druhé lajny. Naopak třetí formace se prezentovala velmi dobrým herním projevem. Avšak na Stříbro umíme a také z tohoto důvodu jsme dokázali zvítězit a znovu bez inkasovaného gólu.(Šimon)