Béčko nejprve utrpělo debakl, poté otočilo zápas s Rudnou

Mužská záloha se v neděli vydala ke svým dalším utkáním do haly v Hlubočince. Sestava byla až na nemocného Jana Kudelu stoprocentní, a tak tým věřil ve dva úspěchy.

První utkání proti BLACK ANGELS B BENFICA přineslo hned 16 branek. Do půlky zápasu se jednalo o vyrovnaný zápas, poté se ale začala projevovat síla pražského týmu, podpořená chybami T.B.C. Black Angels ovládli třetí periodu 7:2 a po zásluze získali tři body z tohoto duelu.

BLACK ANGELS B BENFICA – T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 11:5 (1:1, 3:2, 7:2)
branky T.B.C.: 09:38 Denys Polyanskyj (Pavel Paulát), 15:09 Jaroslav Pokorný (Martin Kameš), 23:59 Martin Kameš (Jaroslav Pokorný), 32:52 Jaroslav Pokorný (Michal Kubert), 44:01 Patrik Vavruška (Pavel Paulát)
vyloučení: 5:0 využití: 0:1

Druhé utkání nabídlo drama až do konce zápasu. Lépe ale začal tým z Rudné, jenž již ve čtvrté minutě vedl 2:0. Na začátku druhé patnáctiminutovky snížil Jaroslav Pokorný, ale již za osmadvacet sekund si Sokol vzal zpět dvougólové vedení. Znovu reagoval Jaroslav Pokorný, jenž opět snížil. Poté ale Rudná vsítila další dva góly a s bodovým ziskem T.B.C. z tohoto duelu to vypadalo zle. Posledních deset minut zápasu ale patřilo Královu Dvoru. Nejprve Jaroslav Pokorný dokonal hattrick, následně snížil na rozdíl jediné branky Michal Kubert. Stav utkání vyrovnal po krásné kombinaci první formace Martin Kameš. T.B.C dokázalo přibližně tři minuty před koncem vstřelit vedoucí gól zásluhou Tomáše Baleje. Jeho gól rozhodčí sice uznali, avšak náš Jan Podhorník se v rámci fair-play přiznal ke svému faulu a požádal sudí o odvolání branky. Gesto fair-play se našim barvám vrátilo jako bumerang, sto třicet sekund před koncem základní hrací doby vystřelil třetí bod pro Králův Dvůr Martin Kameš.

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr – Sokol Rudná 6:5 (0:2, 2:2, 4:1)
branky T.B.C.: 16:05 Jaroslav Pokorný, 20:25 Jaroslav Pokorný (Tomáš Pokorný), 36:05 Jaroslav Pokorný (Michal Kubert), 36:16 Michal Kubert (Jaroslav Pokorný), 41:15 Martin Kameš (Tomáš Pokorný), 42:50 Martin Kameš (Tomáš Pokorný)
vyloučení: 1:2 využití: 1:0

Autor: Dominik Kameš