Králův Dvůr

BÉČKO PŘIVEZLO ZE STOCHOVA 2 BODY!

TJ Jiskra Domažlice-Tipsport T.B.C. Králův Dvůr B 3:1(1:1,2:0,0:0)

V prvním utkání proti Domažlicím jsme s prvním týmem tabulky hráli vyrovnaný zápas, který jsme drželi do poloviny utkání. I když se nám podařilo vstřelit první branku, soupeř neváhal a vyrovnal. Pak po našich individuálních chybách se povedlo soupeři obě šance využít, což nás kapku srazilo k zemi. A až do konce zápasu, jsme nedokázali, pro nás nepříznivý výsledek korigovat.

Tipsport T.B.C. Králův Dvůr B – SK Kerio Plzeň 7 : 4 (2:1,2:2,3:1)

Ve druhém zápase nás čekalo Kerio Plzeň, mužstvo, které jsme porazit na našem premierovém turnaji 6:1 a tak se pasovali do role favorita, cožse nám málem nevyplatilo. Navíc soupeř skóroval jako první, ale při první akci jsme hned vyrovnali a po chvíli šli do vedení, ale soupeř se nás držel a dokázal vyrovnat na 2:2 a pak i na 3:3. Začínali jsme pomalu nervóznět a když nás pak rozhodčí poslal do čtyř, za vyloučení našeho obránce za nesportovní chování, tak jsme se začali pomalu bát o výsledek. naštěstí se nám podařilo v oslabení skórovat Šimonem a poté vstřelit gól na 5:3. Utkání bylo stále vyrovnané a rozhodčí nás opět poslal do čtyř, ale ukázalo se, že oslabení je naše silná stránka a dokázali jsme opět vstřelit gól. Tím jsme soupeři odtáhli a utkání jsme už dokázali dovést do vítězného konce 7:4.(Zajíc)

Podobné články

27.03.2024

T.B.C. v měsíci březen

Ze světa T.B.C. A-tým rozehrál svoji sérii o záchranu v Národní lize. K prvnímu utkání série mířili hráči do Pelhřimova. Vstup do první…