BÉČKO VYHRÁLO A REMIZOVALO!

Tipsport T.B.C. Králův Dvůr B – FBC Stříbro 8:0 (1:0,2:0,5:0)

Branky: 3. Gabriel(Šmatlák), 18. Mikó(Merhout), 28.Šimon, 37. Zajíc(Merhout), 40.Šimon(Gabriel), 44.David(Šimon), 44.Šimon, 45.Mikó(Merhout)

Vyloučení: 0:3, Využití: 0:0

V „domácím“ prostředí na Kladně jsme hostili v prvním zápase Stříbro. Za Béčko nastoupili tři áčkaři(Šimon, Randa, David). Utkání jsme po celou dobu kontrolovali, obrana hrála velice spolehlivě a když už něco prošlo k brankáři Dorodnychovi, tak si s tím poradil. Musíme si přiznat, že za tak vysoké vítězství také vděčíme brankáři stříbra, který si vybral slabší chvilky a pustil neskutečné věci. V utkání zářil Šimon, který k hattricku přidal i jednu asistenci a také za zmínku stojí první vychytaná nula mladého Dorodnycha.

Tipsport T.B.C. Králův Dvůr B – FBC Sokol Rokycany 3:3 (2:2,0:0,1:1)

Branky:12.Mikó(Merhout), 13. Šimon 44. Mikó(Merhout) – Podval, Orosz, Dobiáš

Vyloučení: 0:2

O druhém zápase jsme věděli, že bude o hodně těžší než první zápas. V brance se proto objevil áčkař Novák. I když jsme měli převahu, tak jsme pořád v utkání pořád dotahovali. Po dvou třetinách to bylo 2:2, ve 3.třetině jsme to stáhli na dvě lajny, ale bohužel hned v první minutě jsme dostali ze střely z půlky hřiště velice smolný gól, který nás trošku srazil. Pak už to bylo jen o dobívání branky Rokycan. Na poslední dvě minuty jsem tam poslal „speciální komando“ ve složení obrana: Kovařík, Randa a do útoku: Mikó, Šimon, Merhout. Hned po 20.vteřinách začala u Kovaříka akce, která vedla k vyrovnání, ten nahodil míček před branku, kde jej vybojoval Merhout a našel Erika Mikó, který zblízka zavěsil 3:3! Na poslední 14 sekund jsme dostali možnost přesilovky, ale vítězství se nám již urvat nepodařilo. Skvěle také obě utkání odehrál nově složený útok Mikó(4+0), Zajíc(1+0), Merhout(0+5).(MK)