LUCERN Králův Dvůr

Béčko za tři body

Uplynuly další dva týdny a na mužskou rezervu čekala další dvě utkání nejvyšší regionální soutěže. Prvním soupeřem byl zřejmě nejsilnější celek ligy, a to pražský Future. Ve druhém utkání na T.B.C. čekal nováček soutěže Las Plantas.

Již od prvních minut utkání s Barrandovem bylo jasné, že v tomto duely budou padat góly. Ty padaly v první části především do brány Pražanů, celkem jich tam nasázel Králův Dvůr pět, Future dokázal prostřelit brankáře Hirschbricha jen dvakrát. V druhé periodě se ale brankostroj žlutomodrého týmu zastavil a přesně pálili pouze pražští hráči, a to hned třikrát. Do závěrečného dějství tak oba týmy vstupovaly za vyrovnaného stavu 5:5. V první třech minutách třetí patnáctiminutovky ale padly hned čtyři góly a na světelné tabuli svítilo skóre 7:7. Poté ale Future třemi góly rozhodl o svém vítězství a zisku třech bodů do tabulky. T.B.C. už jen zvládlo necelou minutu a půl před koncem korigovat skóre na závěrečných 10:8 pro Pražany.

SSK Future Barrandov – T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 10:8 (2:5, 3:0, 5:3)
branky T.B.C.: 02:38 Tomáš Pokorný (Martin Kameš), 06:02 Jaroslav Pokorný (Tomáš Pokorný), 07:37 Michal Kubert (Martin Kameš), 08:41 Martin Kameš (Tomáš Pokorný), 12:55 Tomáš Pokorný (Michal Kubert), 32:40 Jan Kudela (Jan Podhorník), 32:52 Martin Kameš (Jaroslav Pokorný), 43:38 Jan Kudela (František Veselý)
vyloučení: 2:0 využití: 0:0

V dalším utkání čekal na naše hráče nováček soutěže, a to pražský tým Las Plantas. T.B.C. šlo do vedení v páté minutě, když přesnou nahrávku Podhorníka uklidil do odkryté klece junior Pavel Paulát. I závěr třetiny patřil Královu Dvoru, konkrétně bratrům Pokorným, kteří zvýšili šest sekund před koncem periody na 2:0. Utkání bylo ovlivněno incidentem, který se stal na začátku minuty devatenácté. Adam Novák z týmu Plantas byl vyloučen za sekání, ovšem v zápise o utkání jeho jméno nebylo. I přes naše důrazné promluvy k rozhodčím, aby nechali hráče hrát, se sudí rozhodli tasit červenou kartu a Nováka vyloučit na dalších pět minut a do konce utkání. Následovala tedy sedmiminutová přesilovka T.B.C., v té dokázal vsítit jediný gól početní převahy Jan Kudela.

Zdálo se, že si Králův Dvůr dojde v poklidu pro tři body. Avšak po vysoké noze Vavrušky bylo nařízeno trestné střílení, které Plantas proměnilo a o pouhých devět vteřin později snížil na rozdíl jediného gólu Smetana. Tříbrankové vedení ale T.B.C. vrátil na přelomu druhé a třetí třetiny dvěma brankami Tomáš Pokorný. Do konce zápasu následovaly ještě čtyři další přesné trefy našeho B-týmu. Úplný závěr duelu jsme ale úplně nezvládli, když nejprve nehlídaný Smetana přidal devatenáct sekund před koncem svůj druhý gól v utkání a poté zařídil ještě trestné střílení. To dvě sekundy před koncem neproměnil Ullman a Králův Dvůr tak zvítězil 9:3.

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr – Las Plantas 9:3 (2:0, 2:2, 5:1)
branky T.B.C.: 04:29 Pavel Paulát (Jan Podhorník), 14:54 Tomáš Pokorný (Jaroslav Pokorný), 21:33 Jan Kudela (Jan Podhorník), 27:48 Tomáš Pokorný (Michal Kubert), 30:30 Tomáš Pokorný (Jaroslav Pokorný), 35:09 Jan Podhorník (Jan Kudela), 37:30 Martin Kameš (Patrik Vavruška), 39:01 Patrik Vavruška (Jan Podhorník), 44:05 František Veselý (Tomáš Pokorný)
vyloučení: 0:1 + Adam Novák ČK1 + 5 využití: 1:0