LUCERN Králův Dvůr

BOJOVNÉ ORCE JSME NECHALI BOD

Kromě rekonvalescenta Matyáše v sobotu v čakovické hale chyběl i produktivní bek Sluka. Sestavu na lavičce tedy jistila i jedna z klubových legend – hráč, trenér a rozhodčí Marek Michálek.
Na branku se čekalo do poloviny 13. minuty, kdy po rozehrávce standardky Kubert správně naložil s nabídkou Svobody. S góly se pak roztrhl pytel – na počátku 17. minuty našel Petrmichl dobře postaveného Horkého a třetí padl ukázkově po ose Križko – J.Pokorný – T.Pokorný. Pak se ale brankostroj zadrhl – ba co víc, v posledních dvou minutách domácí korigovali na nejtěsnější rozdíl. Varování na začátku 19. minuty ještě Novák zneškodnil, po 40 vteřinách se ale přece z dorážky prosadil Budil a v čase 19.19 dalekonosnou střelu Řehák.
Nedosti tomu, i druhou část začala Orka náporem, který v polovině páté minuty vyústil v nedovolený zákrok Halberštáta v našem brankovišti. Nařízený nájezd proměnil Urban. V polovině třetiny vyslal Šebor kupředu Votavu, který z levého křídla nezaváhal a vrátil nám vedení. Pak jsme se trochu zlobili na sudí za neuznaný Horkého gól pro domnělou vysokou hůl (o přestávce pak kapitánu Križkovi výrok rozhodčích podpořil i delegát utkání). Do konce třetiny se dvakrát vylučovalo – nejprve domácí Pelc za sekání (do Dvořáka) a před koncem Hušák za hrubost. Nevyužito ani na jedné straně.
V 8. minutě třetího dějství domácí otočili skóre – Haris z dorážky a Mikšovský překvapivou střelou z úhlu. To už „nebyl čas ptát se kdo je kdo“ a kouč Karšňák stáhl sestavu na dvě lajny, přičemž v té druhé nahradil Vágner Petrmichla. Ovoce to přineslo po čtyřech minutách, kdy „Patos“ Svoboda přesně našel Merhouta na jeho „parketě“. Jenže v 15. minutě kontroval Haris a zase jsme tahali za kratší konec provazu. Tři minuty před sirénou ale tečoval „žolík“ Vágner přesný pas Merhouta a zařídil prodloužení.
V něm pak po dvou minutách dorazil pokus Horkého a za svou roli v závěru zápasu si vysloužil titul „hráč zápasu“ za T.B.C. (svůj podíl na gólech v žertu urgoval i Hušák, protože je Vágner dosáhl jeho holí, když tu svou předtím zlomil). V týmu domácích byl hráčem utkání Haris.
ASK TEMPISH Orka Čelákovice – T.B.C. Králův Dvůr 6:7 pp (2:3, 1:1, 3:2, 0:1)
branky (asistence) T.B.C.: 12:27 Michal Kubert (Patrik Svoboda), 16:09 Karel Horký (Jan Petrmichl), 17:45 Tomáš Pokorný (Jaroslav Pokorný), 29:08 Jakub Votava (Filip Šebor), 51:16 Roman Merhout (Patrik Svoboda), 57:03 Marek Vágner (Michal Kubert), 61:59 Marek Vágner (Karel Horký)
TOP 5 hráčů v bodování zápasu:
1. Dominik Haris (ASK TEMPISH Orka Čelákovice) 2 (2 + 0)
2. Marek Vágner (T.B.C. Králův Dvůr) 2 (2 + 0)
3. Karel Horký (T.B.C. Králův Dvůr) 2 (1 + 1)
4. Michal Kubert (T.B.C. Králův Dvůr) 2 (1 + 1)
5. Patrik Svoboda (T.B.C. Králův Dvůr) 2 (0 + 2)

15.01.2019

Podpořte těžce zraněného Radka Zelinku

Náš oddíl pořádá dobročinnou sbírku na podporu kadaňského hráče Radka Zelinky, který utrpěl vážná zranění při nočním incidentu na začátku…

14.01.2019

Elévové na Chodově dvakrát vítězní

Naše nejmladší kategorie se vydala odehrát své první zápasy v roce 2019 na pražský Chodov. Vzhledem k sněhové nadílce na horách, kterou…