Králův Dvůr

BOJOVNÉ ORCE JSME NECHALI BOD

Kromě rekonvalescenta Matyáše v sobotu v čakovické hale chyběl i produktivní bek Sluka. Sestavu na lavičce tedy jistila i jedna z klubových legend – hráč, trenér a rozhodčí Marek Michálek.
Na branku se čekalo do poloviny 13. minuty, kdy po rozehrávce standardky Kubert správně naložil s nabídkou Svobody. S góly se pak roztrhl pytel – na počátku 17. minuty našel Petrmichl dobře postaveného Horkého a třetí padl ukázkově po ose Križko – J.Pokorný – T.Pokorný. Pak se ale brankostroj zadrhl – ba co víc, v posledních dvou minutách domácí korigovali na nejtěsnější rozdíl. Varování na začátku 19. minuty ještě Novák zneškodnil, po 40 vteřinách se ale přece z dorážky prosadil Budil a v čase 19.19 dalekonosnou střelu Řehák.
Nedosti tomu, i druhou část začala Orka náporem, který v polovině páté minuty vyústil v nedovolený zákrok Halberštáta v našem brankovišti. Nařízený nájezd proměnil Urban. V polovině třetiny vyslal Šebor kupředu Votavu, který z levého křídla nezaváhal a vrátil nám vedení. Pak jsme se trochu zlobili na sudí za neuznaný Horkého gól pro domnělou vysokou hůl (o přestávce pak kapitánu Križkovi výrok rozhodčích podpořil i delegát utkání). Do konce třetiny se dvakrát vylučovalo – nejprve domácí Pelc za sekání (do Dvořáka) a před koncem Hušák za hrubost. Nevyužito ani na jedné straně.
V 8. minutě třetího dějství domácí otočili skóre – Haris z dorážky a Mikšovský překvapivou střelou z úhlu. To už „nebyl čas ptát se kdo je kdo“ a kouč Karšňák stáhl sestavu na dvě lajny, přičemž v té druhé nahradil Vágner Petrmichla. Ovoce to přineslo po čtyřech minutách, kdy „Patos“ Svoboda přesně našel Merhouta na jeho „parketě“. Jenže v 15. minutě kontroval Haris a zase jsme tahali za kratší konec provazu. Tři minuty před sirénou ale tečoval „žolík“ Vágner přesný pas Merhouta a zařídil prodloužení.
V něm pak po dvou minutách dorazil pokus Horkého a za svou roli v závěru zápasu si vysloužil titul „hráč zápasu“ za T.B.C. (svůj podíl na gólech v žertu urgoval i Hušák, protože je Vágner dosáhl jeho holí, když tu svou předtím zlomil). V týmu domácích byl hráčem utkání Haris.
ASK TEMPISH Orka Čelákovice – T.B.C. Králův Dvůr 6:7 pp (2:3, 1:1, 3:2, 0:1)
branky (asistence) T.B.C.: 12:27 Michal Kubert (Patrik Svoboda), 16:09 Karel Horký (Jan Petrmichl), 17:45 Tomáš Pokorný (Jaroslav Pokorný), 29:08 Jakub Votava (Filip Šebor), 51:16 Roman Merhout (Patrik Svoboda), 57:03 Marek Vágner (Michal Kubert), 61:59 Marek Vágner (Karel Horký)
TOP 5 hráčů v bodování zápasu:
1. Dominik Haris (ASK TEMPISH Orka Čelákovice) 2 (2 + 0)
2. Marek Vágner (T.B.C. Králův Dvůr) 2 (2 + 0)
3. Karel Horký (T.B.C. Králův Dvůr) 2 (1 + 1)
4. Michal Kubert (T.B.C. Králův Dvůr) 2 (1 + 1)
5. Patrik Svoboda (T.B.C. Králův Dvůr) 2 (0 + 2)

27.03.2024

T.B.C. v měsíci březen

Ze světa T.B.C. A-tým rozehrál svoji sérii o záchranu v Národní lize. K prvnímu utkání série mířili hráči do Pelhřimova. Vstup do první…