LUCERN Králův Dvůr

Céčko chtělo navázat na bodový zisk, bohužel se nepovedlo

C-tým v minulém hracím kole ukořistil první vítězství v sezóně a po dvou týdnech, znovu v Edenu chtěl na tento úspěch navázat. Bohužel našemu celku ale všechny body utekly…

T.B.C. bohužel v prvním utkání nevstoupilo dobře do utkání a brzy prohrávalo o dvě branky. Soupeř byl běhavější a měl větší chuť. Po hezkých akcích svůj náskok postupně zvyšoval a kontroloval hru. T.B.C. se povedlo snížit až v poslední třetině po skvěle nahrávce Pauláta dokázal Griga svůj projektil usměrnit za zadá golmana. T.B.C. se již na nic dalšího nezmohlo.

IBK Svatý hole Kladno – T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C 5:1 (3:0, 0:0, 2:1)
branky:
32. Ladislav Griga (Paulát)
vyloučení: 1:2; využití: 0:0

Komentář: Soupeř nás přeběhal a byl aktivnější. Nás sužovalo zbytečně vyloučení.

T.B.C. do druhého utkání vstoupilo dobře a ujalo se vedení v zápase. Následně soupeř po pár minutách vyrovnal. První třetina skončila 1:1. Druhá třetina byla klíčová, kterou T.B.C. prohrálo 1:2. T.B.C. se aktivně drželo na polovině soupeře a zasypalo gólmana několika povedenými střelami, ale soupeřův gólman vše likvidoval. Pro T.B.C. to bylo frustrující, kolik střel soupeřův gólman dokázal pochytat a ve třetí třetině nám chybělo kus štěstí, abychom dokázali urvat, alespoň bod.

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C – FbC Engineers 2:3 (1:1, 1:2, 0:0)
branky:
11. Karel Němec (Vavruška), 18. Pavel Paulát (Jirásek)

Komentář: Tento zapas se dal vyhrát, bylo to vyrovnané na obě strany. Nám chybělo kus toho štěstíčka. Kluci bojovali a za to jim dekuji..

Autor: Ladislav Griga