LUCERN Králův Dvůr

CHOMUTOV – ZŘEJMĚ SLUŠNEJ ODDÍL…

Nehráli jsme špatně, to vůbec ne, ale prostě to nestačilo. Uznal to i trenér domácích Milan Karšňák: „Tentokrát jsme si vyhrát nezasloužili, protože soupeř byl lepší. Gratuluji k výhře a děkuji oběma táborům fanoušků za skvělou atmosféru“. Ano, utkání mělo dobrou úroveň a zhruba stovce příznivců obou táborů se líbilo. Ocenil to i trenér hostů Martin Bocian: „Myslím že to byl dobrý zápas, ve kterém rozhodovaly maličkosti. Měli jsme víc štěstí, dali jsme více gólů. Děkujeme i divákům, zápas měl dobrou atmosféru“.
Aktivní začátek domácích zúročil v polovině páté minuty „Karlos“ Horký. V polovině třetiny ale vyrovnal chomutovský Pastor, o němž v zápase ještě mělo být slyšet. První třetina se dohrávala rychle, s řadou takticky zdařilých prvků, avšak bez dalších branek.
Chybou při střídání jsme v šesté minutě druhé části dali soupeři přesilovku, kterou nepohrdl – stejně jako o tři minuty později přečíslením po „fatálu“ před naší brankou. Draví Krušnohorci to pak ale přehnali s tvrdostí a o dvougólový náskok přišli – dvě přesilovky shodně za bránění ve hře využili Marek Vágner a Tomáš Pokorný. Na konci třetiny zahrál vysokou holí Halberštát. Tomáš Novák sice nájezd Pastora zmařil, ale v následné přesilovce už gólu zabránit nemohl.
V úvodu třetího dějství oba týmy ubránily přesilovku. V polovině třetiny Milan Karšňák stáhl sestavu na dvě lajny a začala ofenzíva domácích. Jenže při ní zůstala pootevřená ta pověstná „zadní vrátka“ – a vnikl do nich Pastor a došel si pro hattrick. Při závěrečné domácí power-play přidal i třetí asistenci a se šesti body se stal nejlepším hráčem utkání. Za domácí to byl Tomáš Pokorný.
sestava:
v brance Tomáš Novák, tentokrát bez náhradníka
Sluka, Halberštát – Križko, T. Pokorný, J. Pokorný
Kubert, Svoboda – Merhout, Horký, Petrmichl
Kovářík, Hušák – Votava, Vágner, Dvořák
T.B.C. Králův Dvůr – FbC 98 Chomutov 3:6 (1:1, 2:3, 0:2)
branky (asistence) Králův Dvůr: 04:37 Karel Horký (Roman Merhout), 33:10 Marek Vágner (Marek Sluka), 36:44 Tomáš Pokorný (Marek Sluka)
střely na branku: 34:29 (12:8,11:9,11:12)
vyloučení: 3:3; využití: 2:2

15.01.2019

Podpořte těžce zraněného Radka Zelinku

Náš oddíl pořádá dobročinnou sbírku na podporu kadaňského hráče Radka Zelinky, který utrpěl vážná zranění při nočním incidentu na začátku…

14.01.2019

Elévové na Chodově dvakrát vítězní

Naše nejmladší kategorie se vydala odehrát své první zápasy v roce 2019 na pražský Chodov. Vzhledem k sněhové nadílce na horách, kterou…