Králův Dvůr

Dědek a Maty v Brně

Již potřetí jsme měli tu čest zúčastnit se losovacího aktivu v Brně. Oproti minulému roku, kdy se za poznáním krás Brna vydala trojice Milan,Kubík a Maty, padla volba na Dědka a opět Matyho.
Brzké sobotní vstávání nebylo nic moc, ale burácející muzika ve stylu Korn nás, spíš mě, rychle probudila. První zastávka se uskutečnila u Velikého Meziříčí, jak jinak než u McD.:).
Na dlouhé zastávky nebyl čas, a tak jsme vydatnou snídani zbaštili za jízdy.
Díky dobře vysvětlené cestě jsme místo konání našli celkem bez problémů. S jistým časovým předstihem jsme se uvelebili do sedaček a čekali na začátek losování. Sice jsme skousli, že los začal s hodinovým zpožděním, dozvěděli jsme se několik novinek na nadcházející sezonu, ale jinak jsme raději rychle prchli.
Po vyčerpávajícím sezení nám docela vyhládlo, tak jsme se vydali hledat nějaký fastfood. Po důkladném prohledání náměstí jsme přeci jeden našli.
Zpáteční cesta byla poněkud komplikovaná, protože Dědek zůstával v Brně. Já jsem se rozhod, tak jak jsem se rozhod a vyrazil jsem směr Beroun vlakem. Každému vřele doporučuji!

Podobné články

27.03.2024

T.B.C. v měsíci březen

Ze světa T.B.C. A-tým rozehrál svoji sérii o záchranu v Národní lize. K prvnímu utkání série mířili hráči do Pelhřimova. Vstup do první…