DOROST: 2 PROHRY

K dalším utkáním jsme jeli do haly na Štěrboholech, kde jsme se měli utkat s týmy SK-Floorball klub Petrovice a Orel Praha. Do sestavy se vrátil po menší pauze Jiří Sládek a hned se zapsal mezi střelce.

T.B.C. – Petrovice 3:5

Jelikož jsme k prvnímu utkání nastoupili v 9 lidech tak jsme hráli spíše zezadu a čekali s čím na nás přijde soupeř. Utkání bylo velice vyrovnané a náš tým se dostal do dvoubrankového vedení, soupeř už jen snížil a tak jsme první třetinu vyhráli 2:1. Druhá třetina navazovala na první hrálo se nahoru dolu a oba týmy vsítili po jedné brance. A tak náš tým vedl 3:2. Ve třetí třetině bylo vidět, že soupeř chce jasně 3 body hned od začátku nás napadali i to vedlo k vyrovnání. A po známém rčení ,, Nedáš dostaneš¨ se dostal i do vedení. Náš tým už nedokázal odpovědět a naopak ještě jednou inkasoval a tak jsme prohráli 3:5.

Branky: Sládek (Svoboda), Vytiska , vlastní gol po střele Sládka

Orel Praha – T.B.C. 6:4

K tomuto utkání už jsme měli dvě kompletní lajny, protože přijel Daniel Krbec. Ale i jeho pomoc nám nebyla nic platná. Náš tým jako by nevěděl celou první třetinu co se děje a po chybách a nedůrazu ji prohrál vysoko 5:1, náš jediný gol dal Sládek. Ve druhé třetině se náš tým začal probouzet a soupeř spokojený s vysokým vedením se nikam nehrnul a myslel si, že má výhru v kapse. Dělal si z toho totiž srandu, ale gola nedal naopak párkrát pohrozil náš tým, ale také se střelecky neprosadil. Takže po 2 třetinách byl stav 5:1. Do poslední fáze utkání jsme šli s tím, že nemáme co ztratit a vyplatilo se. Pomalinku jsme začínali dotahovat náskok soupeře a díky brankám Svobody, Jindry a Oriše jsme snížili na rozdíl jediné branky. Vzali jsme si tedy time out.  Do konce utkání zbývalo něco přes 2 minuty a domluvili se, že zkusíme hru bez brankáře. Bohužel byl ale záhy vyloučen Vojtěch Splavec a soupeř v přesilové hře pojistil svoje vedení na konečných 6:4

Branky: Sládek (Oriš), Svoboda (Vrána), Jindra, Oriš(Jahnl)

Hodnocení trenérů: Chtěli bychom klukům poděkovat za předvedený výkon ve druhém utkání, že i za nepříznivého stavu nesložili zbraně a snažili se s posledních sil urvat nějaký ten bodík.

sestava: Vrána Jakub, Svoboda Patrik, Jindra Josef, Najman  Antonín, Krbec Daniel, Oriš Jan, Vytiska Jan (C), Jahnl Jakub, Splavec Vojtěch, Novák Michal a Sládek Jiří.