DOROST: 2 VÝHRY!!!!

V neděli 7.11. odehrál tým dorostu T.B.C. další dvě utkání 2.ligy dorostu. Soupeřem jim tentokrát byly pražské celky Wizards a Bučis. Bohužel ze sestavy vypadli na poslední chvíli tři obránci a tak na tomto postu musel zaskočit David Kohout.

Wizards DDM Praha 10 – T.B.C. Králův Dvůr     3:7   (1:3,2:1,0:3)

Vstup do utkání vyšel na jedničku hráčům Králova Dvora, když se hned v první minutě prosadil svou typickou střelou příklepem ze středu hřiště Podstavka. Soupeř však zareagoval velice rychle a po povedené střele z dálky bylo srovnáno. Vedení na stranu T.B.C. strhl Krob v desáté minutě první části a ten samý hráč připravil i střeleckou pozici v poslední minutě pro Kodada a bylo to 1:3.

Druhé dějství se z počátku odbývalo bez úspěšného zakončí na obou stranách, to prolomil až svou druhou trefou Kodad. Konec třetiny ale patřil Wizards, kteří snížili až na rozdíl jedné branky, hlavně díky chybám v defenzivě Králováku.

Ve třetí části se obranná hra T.B.C. zpřesnila a přidala na důrazu a díky tomu přišly i pojišťovací branky, které nakonec byly tři a všechny vměstnali hráči Králova Dvora do desáté minuty. Nejdříve se po závaru v brankovišti prosadil Kodad a dokončil tak svůj hattrick, po něm se prosadil Podstavka a naprostý výpadek soupeře potrestal při úniku tří na gólmana Hrabě. Kvalitní výkon hráčů v pole podpořil i jistý Sunkovský v brance a tak si T.B.C. připsalo výhru 7:3.

Branky a asistence : 1. a 34. Podstavka (Hrabě), 10. Krob (Haber), 12., 20. a 34. Kodad (Krob, Podstavka) a 34. Hrabě

T.B.C. Králův Dvůr – FC Bučis Team     4:3   (0:1,2:1,2:1)

Začátek druhého utkání byl ovlivněn povrchem v hale, který u mantinelů nebezpečně klouzal. V polovině první třetiny se po levé straně prosadili hráči Bučisu a šli do vedení. Byl to jediný přesný zásah v první třetině.

Ten druhý přišel brzo po zahájení prostředního dějství a opět kapituloval, ale jinak skvěle chytající, Sunkovský v brance T.B.C.. Čím míň přestával povrch klouzat tím víc se shodou okolností začínali prosazovat hráči T.B.C. a jejich první přesný zásah přišel z hole Podstavky. Ještě ve druhé třetině přišlo i vyrovnání kapitánem Malým.

Do vedení poslal Králův Dvůr z úniku střelou na první tyč opět Malý ve druhé minutě poslední části. Od té chvíle trval neustálý tlak hráčů Bučisu, proti dobře bránícím hráčům Králováku, kterých už dohrávalo pouhých sedum „statečných“. Bohužel v předposlední minutě přišlo vyrovnání. Tento gól však hráče T.B.C. nezlomil a Podstavka krásnou individuální akcí strhl výhru na stranu Králova Dvora, po té co si vybojovaný míček prohodil mezi dvojicí obránců, prohnal se kolem nich jako vítr a s přehledem zavěsil.

Branky a asistence : 16. a 35. Podstavka (Malý) a 20. a 26. Malý (Hrabě, Podstavka)

Sestava : Sunkovský – Hrabě, Haber, Kohout – Podstavka, Malý, Kodad, Krob, Klika

Dorostenci potvrdili vzestup formy, hlavně bojovnosti, a zlepšené výkony z minulého turnaje dokázali přetavit v plný bodový zisk. Rozhodně teď podávají kvalitní výkony se kterými by měli patřit do lepšího středu tabulky.