DOROST: 6 BODŮ Z RADLIC

Neskutečné se stalo skutečností!!!! Dorost poprvé v této sezóně získal plný bodový zisk a odpoutal se z posledního místa tabulky.

T.B.C. – TJ Sokol Kobylisy  9:5  (1:1,3:2,5:2)

branky a asistence: Jahnl, Prošek (Vytiska), Oriš (Prošek), Svoboda (Oriš), Novák, Jahnl (Votava), Prošek (Oriš), Prošek (Oriš), Prošek (Oriš).

Utkání bylo po 2 třetiny naprosto vyrovnané a nebýt zbytečných faulů soupeře který nevydržel nervově naši hru do těla a po inkasované 7 brance kdy se úplně sesypal, jsme si připsali 2 vítězství v sezóně.

T.B.C. – FBŠ Bohemians B  3:1  (3:0,0:1,0:0)

branky a asistence: Vytiska, Votava (Jahnl), Oriš (Svoboda)

Utkání se rozhodlo hned v nástupu kdy soupeř už v čase 2:40 prohrával 3:0 a po celou první třetinu se nedostal ani na dostřel naší branky. Po zbytek utkání už byla hra úplně vyrovnaná se spoustou brankových příležitostí na obou stranách.

sestava: Vrána, Haber, Svoboda, Jindra, Hrušovský, Taclík, Prošek (C), Vytiska, Oriš, Votava, Novák, Jahnl a Splavec.