DOROST: DVĚ PORÁŽKY!

K dalším utkáním jsme jeli do Příbrami, kde nás čekaly týmy FBŠ Bohemians Praha B a Viking group TJ Sokol Kobylisy.

T.B.C. – TJ Sokol Kobylisy 1:5

Hodnocení trenéra D. Malého:

„V tomto utkání si odbyl premiéru v brance T.B.C. Haber Vojtěch. Do utkání jsme šli s tím, dát první gól a hlavně hrát aktivně. Už od začátku mělo utkání vysoké tempo, hrálo se nahoru a dolů. Náš tým si vytvořil mnoho šancí, ale žádná ke gólu nevedla. V zakončení nám chyběla přesnost. I soupeř měl spoustu šancí, ale ty končily buď na našem brankáři nebo je pochytali obránci. A tak první třetina skončila bez branek. O přestávce řekl Tomáš Pokorný hráčům, ať hrají pořád stejně, že je jen otázkou času než dáme gól. To potvrdil po 18 vteřinách na začátku druhé třetiny Jan Vytiska svým prvním letošním gólem a otevřel skóre zápasu na 1:0. Po tomto zásahu jsme měli i další šance, ale zůstaly neproměněné, a tak se prosadil náš soupeř a vyrovnal na 1:1. Po vyrovnání jako by náš tým
přestal hrát a soupeř to potrestal dvěma góly během 2 minut a vytvořil si
dvougólový náskok. A tak po druhé třetině byl stav zápasu 1:3. V poslední části jsme chtěli hrát opět hru z první třetiny, ale jako by to nešlo. Do šancí jsme se dostávali težko a když už jsme si nějakou vytvořily, tak končila bez střelby. Soupeř navýšil skóre na 1:4 a minutu před koncem upravil stav na konečných 1:5.“

Branky T.B.C.: Jan Vytiska(Jan Oriš)

T.B.C. – FBŠ Bohemians B 1:8

„V tomto zápase bylo jasné kdo je favorit, bohužel to náš tým nebyl, proto jsme chtěli hrát spíše zezadu. Hráči FBŠ si vytvářeli řadu šancí, ale využili je až v 5. minutě a ujali se vedení. Poté propásl obrovskou šanci David Jungwirth, kdy netrefil prázdnou bránu. Hráči FBŠ měli více ze hry a stále prověřovali naši obranu. Prolomit se ji podařilo v 11. minutě, kdy náš tým hrál přesilovou hru a inkasoval branku. Hráči FBŠ navýšili tak na 0:2. A třetinu zakončili ještě jedním gólem v přesilové hře a vyhráli ji tak 0:3. Druhá třetina už byla z naší strany lepší, ale i tak jsme dostali brzy gól na 0:4. V čase 9:59 jsme dostali příležitost hrát přesilovou hru, a v ní Jan Oriš snížil na 1:4. Do konce třetiny se nic vážného už nestalo. V poslední části už to byla spíše hra jednoho mužstva. Ve 3. minutě FBŠ zvýšili v přesilové hře na 1:5. Pak nás několikrát podržel brankář Vrána Jakub. Bohužel jsme ale poté dostali během dvou minut 2 góly a prohrávali tak už 1:7. V čase 10:28 dostal náš hráč Patrik Svoboda 2 minuty za nedovolené bránění
a po následném úderu hokejkou do mantinelu ještě 2+10 min. V tomto oslabení jsme dostali ještě jeden gól. Zápas tak skončil porážkou 1:8.“

Branky T.B.C.: Jan Oriš

Sestava T.B.C.: Haber Vojtěch, Vrána Jakub – Najman Antonín (c), Jindra Josef, Svoboda Patrik, Krbec Daniel – Jahn Jakub, Vytiska Jan, Oriš Jan, Novák Michal, Jungwirth David, Lev Jiří

Poslední slovo trenéra Tomáše Pokorného k zápasům: „K zápasům se radši nebudu vyjadřovat, prostě: No comment!!!