LUCERN Králův Dvůr

Dorost: první výhra v sezóně

Do Kobylis jsme vyrazili s torzem hráčů (celkem 6 do pole) uhrát alespoň nějaký přijatelný výsledek, jelikož na berounsku jsou prázdniny a spousta hráčů se jela rekreovat na hory. Za soupeře jsme měli celky s vyšších pater tabulky SK Florbal klub Petrovice a Orel Praha než obklopujeme my.

T.B.C. – SK FBC Petrovice  2:9  (0:1,1:5,1:3)

branky: Oriš (Vytiska)

Svoboda (Krbec)

Celá první třetina byla vyrovnaná a zdálo se že můžeme pomýšlet i na zisk bodů ale od 2 třetiny byl pánem na hřišti náš soupeř a zaslouženě zvítězil.

Lev z tr. střílení

Hned v úvodu třetiny jsme šli do vedení ale pak nám soupeř nastřílel během 4 minut 3 branky a třetina skončila 1:3. Ale od druhého dějství jsme převzali iniciativu a soupeř byl tak zaskočen že se nezmohl do konce utkání už vůbec na nic a my přidali 6 branek a tak se zrodila první výhra dorostu v této sézóně.

sestava: Haber, Vrána, Vytiska (C), Svoboda, Krbec, Oriš, Lev, Hrušovský.

Chtěl bych poděkovat klukům kteří odehráli tyto těžká utkání v takovém počtu a bylo vidět na všech že konečně hrají srdcem a chtějí přetrhnout nelichotivou bilanci v této sezóně, kdy jsme ještě nevyhráli. Díky Kluci

13.04.2022

Tréninky během Velikonoc

Ve čtvrtek 14.4. trénink elévů zrušen Pátek 15.4. Budou všechny tréninky zrušeny Pondělí 18.4. Budou tréninky všech kategorií zrušeny