Králův Dvůr

Dorost: první výhra v sezóně

Do Kobylis jsme vyrazili s torzem hráčů (celkem 6 do pole) uhrát alespoň nějaký přijatelný výsledek, jelikož na berounsku jsou prázdniny a spousta hráčů se jela rekreovat na hory. Za soupeře jsme měli celky s vyšších pater tabulky SK Florbal klub Petrovice a Orel Praha než obklopujeme my.T.B.C. – SK FBC Petrovice  2:9  (0:1,1:5,1:3)


branky: Oriš (Vytiska)


            Svoboda (Krbec)


Celá první třetina byla vyrovnaná a zdálo se že můžeme pomýšlet i na zisk bodů ale od 2 třetiny byl pánem na hřišti náš soupeř a zaslouženě zvítězil.T.B.C. – Orel Praha 7:3  (1:3,3:0,3:0)


branky: Hrušovský (Oriš)


            Oriš (Svoboda)


            Hrušovský (Oriš)


            Svoboda (Hrušovský)


            Lev (Vytiska)


            Lev (Vytiska)


            Lev z tr. stříleníHned v úvodu třetiny jsme šli do vedení ale pak nám soupeř nastřílel během 4 minut 3 branky a třetina skončila 1:3. Ale od druhého dějství jsme převzali iniciativu a soupeř byl tak zaskočen že se nezmohl do konce utkání už vůbec na nic a my přidali 6 branek a tak se zrodila první výhra dorostu v této sézóně.


sestava: Haber, Vrána, Vytiska (C), Svoboda, Krbec, Oriš, Lev, Hrušovský.


Chtěl bych poděkovat klukům kteří odehráli tyto těžká utkání v takovém počtu a bylo vidět na všech že konečně hrají srdcem a chtějí přetrhnout nelichotivou bilanci v této sezóně, kdy jsme ještě nevyhráli. Díky Kluci


Podobné články

27.03.2024

T.B.C. v měsíci březen

Ze světa T.B.C. A-tým rozehrál svoji sérii o záchranu v Národní lize. K prvnímu utkání série mířili hráči do Pelhřimova. Vstup do první…