Dorost: první výhra v sezóně

Do Kobylis jsme vyrazili s torzem hráčů (celkem 6 do pole) uhrát alespoň nějaký přijatelný výsledek, jelikož na berounsku jsou prázdniny a spousta hráčů se jela rekreovat na hory. Za soupeře jsme měli celky s vyšších pater tabulky SK Florbal klub Petrovice a Orel Praha než obklopujeme my.

T.B.C. – SK FBC Petrovice  2:9  (0:1,1:5,1:3)

branky: Oriš (Vytiska)

Svoboda (Krbec)

Celá první třetina byla vyrovnaná a zdálo se že můžeme pomýšlet i na zisk bodů ale od 2 třetiny byl pánem na hřišti náš soupeř a zaslouženě zvítězil.

Lev z tr. střílení

Hned v úvodu třetiny jsme šli do vedení ale pak nám soupeř nastřílel během 4 minut 3 branky a třetina skončila 1:3. Ale od druhého dějství jsme převzali iniciativu a soupeř byl tak zaskočen že se nezmohl do konce utkání už vůbec na nic a my přidali 6 branek a tak se zrodila první výhra dorostu v této sézóně.

sestava: Haber, Vrána, Vytiska (C), Svoboda, Krbec, Oriš, Lev, Hrušovský.

Chtěl bych poděkovat klukům kteří odehráli tyto těžká utkání v takovém počtu a bylo vidět na všech že konečně hrají srdcem a chtějí přetrhnout nelichotivou bilanci v této sezóně, kdy jsme ještě nevyhráli. Díky Kluci