Dorost na Rudné sestřelil Bohemku, ale těsně padl s domácím týmem

Ke třetímu turnaji vyrazili naši dorostenci na Rudnou, kde se nejprve střetli s pražskými Bohemians a poté s domácími Sokoly.

První zápas s Fbš Bohemians B, výhra 9:2

Začátek zápasu cca 8 minut byl celkem vyrovnaný, ale postupem času, jsme otěže převzali do našich rukou. Z naší strany to byl velice povedený zápas, ve kterém jsme dali soupeři jasně najevo, že tvořit hru budeme my. Myslím, že kluci odvedli skvělou práci na hřišti. Kompaktní hra s rychlým přechodem do útoku byl klíč k úspěchu. V naší hře bylo vidět několik krásných akcí, které skončily gólem v soupeřově brance. Je vidět, že máme velký potenciál a tým který umí velké věci. Tento zápas se nám povedl a hráči si doslova užívali každou minutu na hřišti. Vysoká výhra 9:2 byla plně zasloužená.

FbŠ Bohemians B – T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 2:9 (2:2, 0:3, 0:4)
branky T.B.C.:
2. Michal Mašek, 14. Tobiáš Uhřík, 18. Vojtěch Dobeš, 19. Tobiáš Uhřík, 27. Michal Mašek, 34. Tobiáš Uhřík, 41. Tobiáš Uhřík, 43. Michal Mašek, 45. Tobiáš Uhřík
vyloučení: 0:0; využití: 0:0

Druhý zápas nás čekala Rudná, těsná prohra 5:7

V druhém zápase už jsme neměli tolik šťávy, bylo vidět, že po prvním zápase nám trochu chybí energie. Zápas byl z obou stran ze začátku opatrný a vlažný. Přestávka mezi zápasy nám úplně nesedla. Chyběl nám větší pohyb po hřišti a také agresivita. Nedá se říct, že Rudná byla aktivnější nebo lepší, ale jen trestala naše chyby v přechodu do útoku nebo zbytečné ztráty na útočné polovině soupeře. Bohužel druhá třetina nám utekla, ve které soupeř dokázal dát čtyři góly po našich chybách.

Mrzí mě zbytečná vyloučení, ve kterých ubývají rychle síly, ale také utíká čas v náš neprospěch. Nemůžeme být takto vylučováni, když chceme zápas obrátit nebo aspoň dorovnat, tohle je taktická chyba. Škoda, že se nám nepovedla druhá třetina, protože si myslím, že jsme v zápase byli o malinko lepší než náš soupeř. Zápas rozhodli maličkosti, jaké jsou třeba ztráta koncentrace, špatné vystupování na hráče, přesilové hry, nedisciplína nebo zakončení ve finální fázi. Prohra 5:7 je sice krutá, ale věřím, že se zní dokážeme pro příště ponaučit a soupeři to vrátit v odvetě i s úroky.

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr – Sokol Rudná 5:7 (3:2, 0:4, 2:1)
2. Michal Mašek, 7. Adam Hrdina, 15. Tobiáš Uhřík, 39. Tobiáš Uhřík, 43. Tomáš Zuska
vyloučení: 4:3; využití: 0:0