Králův Dvůr

Dorost a starší žáci jedou na Slovakia Cup Bratislava!

V kategorii „Dorost“ se na florbalovém turnaji v Bratislavě objeví naše talenty. Samozřejmě jim držme palce, aby se jim na Slovensku dařilo. Zde je pár organizačních informací k jejich cestě.

Termín konání: středa 22.8. – neděle 26.8.

Sraz bude ve středu v 8:45 před hlavním nádražím v Berouně, odtud pojedeme všichni vlakem v 9:13 na hlavní nádraží v Praze. Vlak z Prahy hl.n. do Bratislavy jede v 11:21 hodin. Ubytování je zařízené na 4 noci v hotelu Holiday Inn se snídaní.
Cena za ubytování na osobu se snídaní a vlak tam i zpět je 2500 Kč.!

Pár důležitých věcí které musíte mít: zdravotní kartička, cestovní pas nebo občanka, dále si nechte udělat pojištění do zahraničí kvůli úrazu a podobně.
Další věc je, že ve Slovensku budete potřebovat eura na placení, takže doporučujeme každému si vyměnit tak cca 80 – 120 euro na jídlo, pití a třeba nějaký ten vstup.
Samozřejmě si nezapomenout obě sady dresů, pokud někdo nemá, tak bílý zapůjčíme. S sebou si vezměte plavky, pantofle a osobní hygienu.

Návrat zpátky do České republiky je naplánovan v 18:10 z Bratislavy, takže kolem půlnoci bychom měli být v Berouně na nádraží, ale zpáteční čas ještě upřesníme. V případě nějakých nejasností a žádostí upřesnění se můžete obrátit kdykoliv na trenéry Jaroslava a Tomáše Pokorné.

Podobné články

27.03.2024

T.B.C. v měsíci březen

Ze světa T.B.C. A-tým rozehrál svoji sérii o záchranu v Národní lize. K prvnímu utkání série mířili hráči do Pelhřimova. Vstup do první…