LUCERN Králův Dvůr

Dorost a starší žáci jedou na Slovakia Cup Bratislava!

V kategorii „Dorost“ se na florbalovém turnaji v Bratislavě objeví naše talenty. Samozřejmě jim držme palce, aby se jim na Slovensku dařilo. Zde je pár organizačních informací k jejich cestě.

Termín konání: středa 22.8. – neděle 26.8.

Sraz bude ve středu v 8:45 před hlavním nádražím v Berouně, odtud pojedeme všichni vlakem v 9:13 na hlavní nádraží v Praze. Vlak z Prahy hl.n. do Bratislavy jede v 11:21 hodin. Ubytování je zařízené na 4 noci v hotelu Holiday Inn se snídaní.
Cena za ubytování na osobu se snídaní a vlak tam i zpět je 2500 Kč.!

Pár důležitých věcí které musíte mít: zdravotní kartička, cestovní pas nebo občanka, dále si nechte udělat pojištění do zahraničí kvůli úrazu a podobně.
Další věc je, že ve Slovensku budete potřebovat eura na placení, takže doporučujeme každému si vyměnit tak cca 80 – 120 euro na jídlo, pití a třeba nějaký ten vstup.
Samozřejmě si nezapomenout obě sady dresů, pokud někdo nemá, tak bílý zapůjčíme. S sebou si vezměte plavky, pantofle a osobní hygienu.

Návrat zpátky do České republiky je naplánovan v 18:10 z Bratislavy, takže kolem půlnoci bychom měli být v Berouně na nádraží, ale zpáteční čas ještě upřesníme. V případě nějakých nejasností a žádostí upřesnění se můžete obrátit kdykoliv na trenéry Jaroslava a Tomáše Pokorné.

Podobné články

19.06.2020

Informace ohledně Soustředění 2020

Jak už jsme dříve informovali, letošní soustředění se uskuteční! Dlouhou dobu jsme řešili situaci ohledně dopravy, která se kvůli situaci…

Novinky

Generální partner

Partneři

MSMT