Dorostenci dvakrát zvítězili. Trenéři ale spokojeni nebyli

Ze sobotního turnaje na Dobříši vezeme všechny povinné body. První zápas, ve kterém nás čekal Panthers Praha B se odehrál už v hodně brzkých hodinách, a to konkrétně od 8:00 hod.

Výhra 7:2 byla zasloužená, protože povětšinu zápasu jsme byli lepším týmem. Dá se říci, že toto utkání jsme měli pevně v rukou a diktovali hru. Samozřejmě do optimálního výkonu nám chybí ještě pořádný kus práce na tréninkách, stále děláme hloupé chyby v přechodu do útoku, kdy soupeř dostával zadarmo šance ohrozit naši branku. Chybí nám větší kontrola a pokrytí balónku o který jednoduše v zápase přicházíme. V utkání máme dobré pasáže, kde dominujeme, kontrolujeme hru a soupeře k ničemu nepustíme, ale také zároveň určité výpadky, kdy začneme úplně kazit a předržovat balónky, které potom pod tlakem vyhazujeme nebo o něj v souboji přijdeme.

Panthers Praha B – T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 2:7 (1:2, 1:2, 0:3)
branky T.B.C.: 5. Oliver Mahr, 12. Jiří Dolejš, 24. Oliver Mahr, 26. Martin Eliáš, 40. Jiří Dolejš, 41. Adam Lešuk, 45. Adam Lešuk
vyloučení: 2:0, využití: 0:0

Druhý zápas nás čekali Fbc Kralupy nad Vltavou. K tomuto zápasu bych se raději nechtěl vracet, protože z naší strany to bylo hodně nepovedené utkání, ale zaplať pán bůh, že jsme ho zvládli a vyhráli. Místo toho abychom první třetinu vyhráli 4:1 a v klidu se připravili na druhou, tak během poslední minuty jsme si nechali dát dvě zbytečné branky na 4:3 a soupeře jsme tím dostali zpět do hry. O přestávce byl náš výklad k našim hráčům dosti emotivní, protože tohle se prostě nemůže stát a kluci si to musí zapamatovat. Přestávka a trochu promluvení do duše pomohlo. Opět se nám povedlo odskočit na 6:3 a zdálo se, že už si zápas v klidu pohlídáme. Jenže opak byl pravdou, Kralupy to nezabalily a zbraně nesložily a ve třetí třetině dotáhly skóre na 6:5 a musím říci, že jsme měli velké štěstí, že se nám zápas podařil dovést do zdárného konce. Po celý zápas jsme dělali fatální chyby v obrané fázi, naše hra postrádala konstruktivnost, koncentraci, zodpovědnost a mnohé další aspekty. Bohužel asi nejhorší věc je hra bez pohybu, bez které se opravdu nedá hrát. Musím říci, že tento zápas byla hrůza po všech stránkách a sami to dobře víte kluci. Musíme zlepšit pohyb na hřišti, načasování přihrávky do prostoru, umět zrychlit hru, ale také komunikaci mezi vámi. Poslední větou řeknu, že tato výhra byla pro nás hodně šťastná, protože nevyhrál lepší tým!!!

FBC Kralupy n/V – T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 5:6 (3:4, 1:2, 1:0)
branky T.B.C.: 6. Pavel Zít, 9. Adam Lešuk, 12. Adam Lešuk, 13. Jiří Dolejš, 17. Filip Kračmer, 22. Martin Eliáš
vyloučení: 1 + Štěpán Berka 5:1, využití: 0:1

Autor: Jaroslav Pokorný

30.01.2024

Ze světa T.B.C.

A-tým v novém roce zatím stále čeká na první výhru. První lednovou neděli se náš tým představil v domácím prostředí s druhým týmem.. číst dále