LUCERN Králův Dvůr

Dorostenci potrápili favorita z Vinohrad a přejeli Dobříš

Dorost má za sebou další turnaj, který se odehrál v Radlicích

Archivní foto od Anity Lešukové

První zápas nás čekal velmi těžký soupeř z Vinohrad. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a nebojácně. Naše hra vypadala od začátku velice dobře a po taktické stránce, kterou jsme na soupeře hráli velmi dobře platila. Naše hra v bloku s nenapadáním, ale aktivním pojetím bránění od poloviny hřiště, dělala Vinohradům obrovské problémy dostat se vůbec do zakončení. My jsme čekali na naši zbraň v podání rychlých brejkových situacích, které nám v zápase dobře vycházely a fungovaly. Byla to vyrovnaná hra s mírnou převahou hostů na míčku, která se dala očekávat. Oba týmy mohly vyhrát, ale větší štěstíčko v závěru se přiklonilo k našemu soupeři z Vinohrad. Za sebe musím pochválit kluky, jak celý zápas odjezdili a dodržovali určenou taktiku. Jsem rád, že se nám povedlo potrápit favorita soutěže a odehrát s ním vyrovnaný florbal.

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr – TJ Sokol Královské Vinohrady 3:4 (2:2, 0:0, 1:2)
branky T.B.C.: 6. Adam Lešuk, 13. Michal Mašek, 37. Michal Mašek
vyloučení: 1:2, využití: 0:0

Druhý zápas nás čekala poslední Dobříš. Od začátku utkání bylo vidět, jaké mužstvo bude na hřišti dominovat. Výhra nad Dobříší byla naše povinnost. Byl to úplně odlišný scénář než s Vinohrady, když v tomto utkání jsme tvořili hru my a skoro po celé utkání jsme hráli do plné obrany soupeře. Samozřejmě po náročném prvním zápase už jsme neměli takovou sílu a dostatečnou energii abychom válcovali Dobříš ještě větším způsobem. V naší hře bylo vidět spousty pokažených přihrávek a také málo pohybu po hřišti. Jinak to bylo zasloužené vítězství, ve kterém byla výhra povinností.

TJ Sokol Dobříš – T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 2:10 (1:5, 0:1, 1:4)
branky T.B.C.: 8. Martin Eliáš, 9. Pavel Zít, 10. Martin Eliáš, 11. Martin Eliáš, 13. Tobiáš Uhřík, 29. Tobiáš Uhřík, 31. Martin Eliáš, 32. Tobiáš Uhřík, 33. Adam Lešuk, 35. Adam Lešuk
vyloučení: 1:2, využití: 1:0

Závěrem řeknu, že to byl vcelku povedený turnaj z naší strany, jen musíme zlepšit fyzičku a zapracovat na herním projevu, abychom se vyvarovali zbytečných ztrát balónků.

Autor: Jaroslav Pokorný

Podobné články

19.06.2020

Informace ohledně Soustředění 2020

Jak už jsme dříve informovali, letošní soustředění se uskuteční! Dlouhou dobu jsme řešili situaci ohledně dopravy, která se kvůli situaci…

Novinky

Generální partner

Partneři

MSMT