Králův Dvůr

Dorostu se po reprezentační pauze výsledkově nezadařilo

Po reprezentační přestávce se opět rozjely florbalové soutěže. Dorost odehrál na Barrandově dva duely. Výsledkově se nám tento turnaj nepovedl, ale rozhodně to nebyl žádný propadák.

Archivní foto od Ivy Lešukové

Prvním soupeřem byl Benešov, prohra 0:4. Tento výsledek a zároveň konečný stav utkání byl pro nás dost krutý, jelikož to byl vyrovnaný zápas. Soupeř byl lepší v koncovce, a to byl hlavní faktor v utkání. Bohužel tento zápas jsme si prohráli v zakončení, neschopnosti vstřelit gól a také nám chybělo větší nasazení s touhou vyhrát. Tím pádem to byla zasloužená výhra Benešova, soupeř byl hladovější po výhře. S tímto zápasem jsem nebyl z naší strany vůbec spokojen, byl to podprůměrný výkon bez nasazení a zápalu. A takhle se vyhrát nedá!

SK Florbal Benešov – T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 4:0 (0:0, 2:0, 2:0)
vyloučení: 2:4 využití: 2:0

Druhým soupeřem byla Sparta, prohra 4:5. Zápas, který jsme měli vyhrát a odčinit prohru z prvního zápasu, ale bohužel se to nepovedlo. Naše hra byla vcelku dobrá, kompaktní a také se dařila kombinace. Vytvářeli jsme si mnoho střeleckých příležitostí a také nám to tam konečně začalo padat. V tomto zápase jsme byli lepší, ale bohužel se nám nepodařilo vstřelit více branek z vyložených šancí, kterých jsme měli hafo. A právě toto utkání rozhodlo naše neproměňování vyložených šancí a také stále opakované chyby v obraně. Musím říci, že vyhrál šťastnější tým. Je to velká škoda, ale snad se kluci do příště poučí, že vyložené šance se musí proměnit, nebo je to může stát zápas jako v tomto případě.

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr – ACEMA Sparta Praha B 4:5 (3:3, 0:1, 1:1)
branky T.B.C.: 3. Tobiáš Uhřík, 5. Michal Mašek, 8. Martin Eliáš, 36. Jakub Liška
vyloučení: 1:1, využití: 0:1

Děkuji všem hráčům za turnaj i když se to výsledkově nepovedlo a přeji všem krásné Vánoce a šťastný nový rok.

Autor: Jaroslav Pokorný

Podobné články

27.03.2024

T.B.C. v měsíci březen

Ze světa T.B.C. A-tým rozehrál svoji sérii o záchranu v Národní lize. K prvnímu utkání série mířili hráči do Pelhřimova. Vstup do první…