LUCERN Králův Dvůr

Elévové na Chodově dvakrát vítězní

Naše nejmladší kategorie se vydala odehrát své první zápasy v roce 2019 na pražský Chodov. Vzhledem k sněhové nadílce na horách, kterou využili někteří hráči k zimním radovánkám a také k z důvodu rozsáhlé marodky našeho týmu, se dostalo i na nováčky, kteří vůbec poprvé v kariéře stanuli v záři reflektorů na palubovce s florbalkou. Nakonec se podařilo poskládat dvě plné „lajny“, takže ideální počet.

Foto: Míša Šlégrová

Prvním soupeřem nám byla Traverza Mukařov. Po prvních několika minutách vypadala Traverza dost vyměkle, protože se podařilo našim borcům vstřelit dva góly a nic nenasvědčovalo tomu, že by měl být problém se třemi bodíky. Chlapci se ale asi zalekli a v podstatě vyklidili pole. Nechali se přehrávat, bojovnost utekla kamsi na tribunu, takže jsme nakonec zaslouženě podlehli 2:5.
Ve druhém utkání, s čelákovickou Orkou, to bylo o poznání lepší, byť to byl poměrně vyrovnaný zápas. Role největšího „snajpra“ se ujal Teodor Hrdina a i díky jeho třígólovému přispění jsme dokázali Orku porazit 6:3.

Foto: Míša Šlégrová

V posledním zápase, o konečné třetí místo, jsme vyzvali pražský Tatran. Zápas jsme opět rozehráli slibně, první polovina se nesla v duchu předchozího boje s Orkou a po prvním poločase jsme vedli 2:0. Bohužel v druhé půli viditelně docházely síly a Tatran trestal. Dva góly s florbalek červených značily jediné – o konečném výsledku rozhodnou nájezdy. V nich se, nutno podotknout že po delší době, usmálo štěstí i na náš tým. Kluci v nich dali dva góly, kdežto Tatran skóroval pouze jednou. Konečný výsledek tedy 3:2 pro T.B.C.

Foto: Míša Šlégrová

Pochvala patří klukům za bojovnost, rodičům za trpělivost a obětavost. Vojtovi Raušovi a Kryštofovi Bučkovi gratulujeme k úspěšné premiéře v dresu T.B.C. Jen tak dál, kluci.

Autor: Petr Kasal

Podobné články

19.06.2020

Informace ohledně Soustředění 2020

Jak už jsme dříve informovali, letošní soustředění se uskuteční! Dlouhou dobu jsme řešili situaci ohledně dopravy, která se kvůli situaci…

Novinky

Generální partner

Partneři

MSMT