Elévové dominovali. I další naše týmy ale zabojovaly o body

A-tým doma zvítězil nad pražskými Wizards. O víkendu ale hrály i další naše týmy. Céčko vyrazilo vlakem s fanoušky do Černošic, kde po dvou vyrovnaných duelech nakonec muži nebrali ani bod. Dorostenci dvakrát nestačili na dva pražské týmy. Elévové vyhráli všechny své zápasy s celkovým skóre 20:1. Komentář k utkání C-týmu a elévů v článku níže od Petra Kasala.

Muži C

FBK VŠSK PaedF UK Praha – T.B.C. 3:1 (1:1, 0:0, 2:0)

Branky T.B.C.: Kameš M. (Kasal)

FBC TJ Lokomotiva Zdice – T.B.C. 9:7 (4:2, 2:2, 3:3)

Branky T.B.C.: Vyštejn (Jirásek), Balej (Němec), Vlček (Němec), Neubauer (Kasal), Kameš M. (Jirásek), Kameš M. (Kameš D.), Vlček (Griga)

Elévové

T.B.C. – FbŠ Bohemians DDM Praha 7 9:1
T.B.C. – BLACK ANGELS 2008 3:0
T.B.C. – XPS Network Tatran Střešovice 8:0

Dorost

Dorostenci se, oslabení o dva hlavní tahouny týmu Zemana s Paulátem, střetli s hráči Chodova „B“. Utkání se vůbec nevyvíjelo podle našich představ a hráči utrpěli debakl. Druhé utkání už bylo vyrovnanější, avšak lepším týmem se nakonec ukázala Sparta, které patří druhé místo v tabulce.

FAT PIPE FLORBAL CHODOV B – T.B.C. 14:2 (4:1, 5:1, 5:0)

Branky T.B.C.: Major (Eliáš), Novák (Mikulášek)

T.B.C. – ACEMA Sparta Praha B 2:5 (0:1, 1:1, 1:3)

Branky T.B.C.: Mahr, Major (Kovács)

Komentář trenéra Jaroslava Pokorného: „První zápas jsme sehráli s FAT PIPE florbal Chodov a nečekalo nás vůbec nic jednoduchého, navíc nám chyběli tři klíčoví hráči ze základní sestavy. Do zápasu jsme vstoupili hodně špatně a soupeř už po pěti vteřinách vedl 1:0, což nás dost opařilo. Chodov byl od začátku lepším mužstvem a takřka nás nepouštěl do žádných vyložených šancí. Navíc si sám vytvářel tlak a naši obranu dostával dost často do úzkých. Bohužel po našich zbytečných chybách, jak v obraně, tak v přechodu do útočné fáze, nás Chodov začal trestat. Bylo vidět, že po několika vstřelených gólech je soupeř ve velké pohodě a zaslouženě si šel za jasnou výhrou. Skóre postupně začalo narůstat a bylo jen otázkou kdy přesáhne dvouciferné číslo. Zápas se nám vůbec nepovedl jak po taktické, tak herní stránce, soupeř byl lepší od začátku až do konce zápasu a zaslouženě vyhrál jednoznačným výsledkem 14:2.
Druhý zápas na nás čekala ACEMA Sparta Praha. Do utkání jsme vstoupili podobně a hned po 57 vteřinách, už jsme prohrávali 0:1 Jenže právě obdržený gól nás nakopl a se Spartou jsme hráli vyrovnaný florbal. Bylo na nás vidět odhodlání a touha porvat se o co nejlepší výsledek. V první třetině nám ještě nebylo souzeno, a i z několika dobrých šancí se nám nepovedlo vstřelit branku. Do druhé třetiny jsme vstoupili aktivně a zaslouženě po dvou minutách jsme se mohli radovat z vyrovnávacího gólu na 1:1.
Hra byla stále vyrovnaná, jenže byl to opět soupeř, který potrestal naší zbytečnou chybu v obraně a dal gól minutu před koncem druhé části na 1:2 ale ani ten to gól nás nezlomil, a ještě jednou jsme dokázali vyrovnat na 2:2. Ve třetí třetině jsme dokonce mohli strhnout vedení na svou stranu, ale nedali jsme takřka dvě jasné loženky. Myslím, že tyhle šance nás mrzí a rozhodli o vítězství Sparty. Bohužel Sparta byla v zakončení lepším týmem a tím rozhodla ve třetí třetině o utkání v jejich prospěch 2:5 když pátým gólem pečetila vítězství do prázdné branky. Druhý zápas byl z naší strany dobře odehraný, jen škoda, že se nepovedla urvat výhra nebo aspoň remíza. Myslím si, že remíza by zápasu slušela asi nejvíce. Díky za turnaj a zítra v plné polní na tréninku kluci.“

30.01.2024

Ze světa T.B.C.

A-tým v novém roce zatím stále čeká na první výhru. První lednovou neděli se náš tým představil v domácím prostředí s druhým týmem.. číst dále