LUCERN Králův Dvůr

Elévové narazili až ve finále

V neděli hráli naši nejmladší zástupci v domácí hale. Za vydatné podpory fanoušků se popasovali s úkolem zkusit urvat nějaké body ve vyšším výkonnostním koši (druhým), než na který jsou normálně zvyklí (třetí).

Foto: Petr Kasal

V prvním zápase se podařilo porazit čelákovickou Orku 5:3, což nebyl až takový problém, protože Orka byla asi ještě v posteli, takže naši mladí kluci je jasně přehráli. Druhý zápas byl, co se výsledku týče, sice vyrovnaný, ale pražská Bohemka toho prakticky předvedla ještě méně než Orka, takže konečný stav 2:2 docela mrzel, protože Bohemka byla k poražení.

Foto: Petr Kasal

I remíza nás ale posunula do finále, kde jseme ovšem tvrdě narazili. Prague Tigers si cestu do finále probili zcela suverénně dvěma vysokými výhrami, a i ve finále proti T.B.C. předvedli, že to bude právě tento tým, kdo prosviští o pomyslné patro výše. 16:0 byl ještě docela milosrdný výsledek. Naši chlapci se odsoudili do role statistů a jen se koukali, jak se to má hrát. Golman soupeře tam vlastně ani 20 minut nemusel být. Všichni domácí toužebně vyhlíželi konec zápasu…

Foto: Petr Kasal

I tak lze finále ve druhém výkonnostním koši hodnotit jako úspěch, i když ten poslední zápas byl poněkud hořkou pilulkou na závěr. Tam se jasně ukázalo, že bez pořádné makačky a záběru na hřišti se zápasy vyhrávat nedají.

Autor: Petr Kasal

Podobné články

19.06.2020

Informace ohledně Soustředění 2020

Jak už jsme dříve informovali, letošní soustředění se uskuteční! Dlouhou dobu jsme řešili situaci ohledně dopravy, která se kvůli situaci…

Novinky

Generální partner

Partneři

MSMT