Králův Dvůr

Elévové narazili až ve finále

V neděli hráli naši nejmladší zástupci v domácí hale. Za vydatné podpory fanoušků se popasovali s úkolem zkusit urvat nějaké body ve vyšším výkonnostním koši (druhým), než na který jsou normálně zvyklí (třetí).

Foto: Petr Kasal

V prvním zápase se podařilo porazit čelákovickou Orku 5:3, což nebyl až takový problém, protože Orka byla asi ještě v posteli, takže naši mladí kluci je jasně přehráli. Druhý zápas byl, co se výsledku týče, sice vyrovnaný, ale pražská Bohemka toho prakticky předvedla ještě méně než Orka, takže konečný stav 2:2 docela mrzel, protože Bohemka byla k poražení.

Foto: Petr Kasal

I remíza nás ale posunula do finále, kde jseme ovšem tvrdě narazili. Prague Tigers si cestu do finále probili zcela suverénně dvěma vysokými výhrami, a i ve finále proti T.B.C. předvedli, že to bude právě tento tým, kdo prosviští o pomyslné patro výše. 16:0 byl ještě docela milosrdný výsledek. Naši chlapci se odsoudili do role statistů a jen se koukali, jak se to má hrát. Golman soupeře tam vlastně ani 20 minut nemusel být. Všichni domácí toužebně vyhlíželi konec zápasu…

Foto: Petr Kasal

I tak lze finále ve druhém výkonnostním koši hodnotit jako úspěch, i když ten poslední zápas byl poněkud hořkou pilulkou na závěr. Tam se jasně ukázalo, že bez pořádné makačky a záběru na hřišti se zápasy vyhrávat nedají.

Autor: Petr Kasal

Podobné články

27.03.2024

T.B.C. v měsíci březen

Ze světa T.B.C. A-tým rozehrál svoji sérii o záchranu v Národní lize. K prvnímu utkání série mířili hráči do Pelhřimova. Vstup do první…