Králův Dvůr

ELEVOVÉ: SKVĚLÁ PREMIÉRA=3.MÍSTO NA TURNAJI V BENEŠOVĚ!!!!

Kompletní komentář trenéra elevů Luboše Proška k premiérovým zápasům našich nejmladších nadějí:


1.3.2009 byla neděle, to není zase tak nic zvláštního, ale pro mužstvo elévů to byl opravdu den s velkým D. Kluci totiž vyrazili na svůj vůbec první turnaj, ten se konal ve sportovní hale v Benešově. Turnaje se zúčastnila mužstva SK Florbal Benešov, Sokol Rudná, FA Mladá Boleslav, ZŠ Benešov a T.B.C. Králův Dvůr.
V prvním zápase kluci nastoupili proti pozdějšímu vítězi turnaje- mužstvu SK Florbal Benešov, byla vidět nervozita, jak ze samotného zápasu, tak i z velkého hřiště ( 40×20 ), z rozhodčích a vůbec z pravidel florbalu. Tomu odpovídal  výsledek 4 : 8 ve prospěch SK Florbal Benešov. Ale ve druhém zápase pomalu nervozita odcházela a tak následovala jen těsná prohra 2 : 1 s mužstvem Sokola Rudná. Třetí a čtvrtý zápas kluci odehráli jako kdyby měli už nějakou tu sezonu za sebou. No a výsledky? Hotová paráda! Výhra nad FA Mladá Boleslav 3 : 1 a druhá výhra byla nad mužstvem ZŠ Benešov 3 : 2. Co to znamená? Kluci skončili na krásném třetím místě.
Nejlepším hráčem T.B.C. byl vyhlášen Tomáš Vlček, ale můj názor je, že nejlepších bylo všech 13 hráčů!Zde jsou jejich jména a posty:
Jakub Lev – brankář
Daniel Černý – brankář
Michal Vyhnanovský – obránce
Pavel Sládeček – obránce
Jirka Hynek – obránce
Marek Zach – obránce
Tomáš Hynek – útočník
Michal Nový – útočník
Petra Vlasáková – útočník
Libor Kahoun – útočník
Tomáš Vlček – útočník
Tomáš Pergl – útočník
Dominik Kroupa – útočník
No a závěrem: HOŠI A DÍVKO DĚKUJEME, ale pozor! Makáme dál.
Trenéři Pavel Sládeček a Luboš Prošek

Podobné články

27.03.2024

T.B.C. v měsíci březen

Ze světa T.B.C. A-tým rozehrál svoji sérii o záchranu v Národní lize. K prvnímu utkání série mířili hráči do Pelhřimova. Vstup do první…