LUCERN Králův Dvůr

Elévové slavili jedno vítězství, dvakrát bohužel nestačili na své soupeře

V neděli ke svým zápasům také nastoupila naše nejmladší kategorie – elévové. Trenéři Kasal a Tót se vydali s našimi mladými nadějemi do Prahy na Jižní Město. T.B.C. zde dokázalo vyhrát hned první utkání, avšak v dalších dvou podlehlo svým soupeřům.

Foto: Petr Kasal

T.B.C. – Florbal Jesenice 5:1
T.B.C. – FAT PIPE FLORBAL CHODOV white 2:8
T.B.C. – SK Florbal Benešov I. 3:5

Komentář trenéra Petra Kasala: „Nedělní turnaj nelze bohužel hodnotit moc pozitivně. Pouze jedinou (povinnou) výhru v prvním zápase nad Jesenicí, která hrála v šesti lidech v poli, nemůžeme brát jako dobrý výsledek. Chodov nás pak jasně přehrál a v souboji o třetí místo na turnaji jsme začali hrát až za stavu 0:5, což bylo ale pozdě.

Mezi těch málo pozitivních věcí lze zmínit, že si další tři nováčci vyzkoušeli, jaké to je obléci dres a zapojit se do opravdového soutěžního zápasu.

Na druhou stranu se stále nedaří chlapcům vysvětlit základy florbalové hry jako takové, základní taktické pokyny také jako by se jich netýkaly. Polovina hráčů při vysvětlování radši kouká jinam nebo prostě odejde úplně pryč (nebudu jmenovat). Prostě máme co zlepšovat a na čem pracovat.

Závěrem děkuji rodičům za spolupráci při turnaji a těším se na příště.“

Podobné články

06.02.2020

Junioři se z Kobylis vrátili bez bodu

V prvním únorovém víkendu se vydali naši junioři k dalšímu turnaji 2. ligy juniorů do pražských Kobylis, kde je nejprve čekal zápas…

05.02.2020

Členské příspěvky do 15. února

Oznamujeme členům klubu, že členské příspěvky na druhé pololetí sezóny 2019/2020 je potřeba uhradit do 15. února klubovému sekretáři Tomáši Pokornému…

Novinky

Generální partner

Partneři

MSMT