Králův Dvůr

Elévové slavili jedno vítězství, dvakrát bohužel nestačili na své soupeře

V neděli ke svým zápasům také nastoupila naše nejmladší kategorie – elévové. Trenéři Kasal a Tót se vydali s našimi mladými nadějemi do Prahy na Jižní Město. T.B.C. zde dokázalo vyhrát hned první utkání, avšak v dalších dvou podlehlo svým soupeřům.

Foto: Petr Kasal

T.B.C. – Florbal Jesenice 5:1
T.B.C. – FAT PIPE FLORBAL CHODOV white 2:8
T.B.C. – SK Florbal Benešov I. 3:5

Komentář trenéra Petra Kasala: „Nedělní turnaj nelze bohužel hodnotit moc pozitivně. Pouze jedinou (povinnou) výhru v prvním zápase nad Jesenicí, která hrála v šesti lidech v poli, nemůžeme brát jako dobrý výsledek. Chodov nás pak jasně přehrál a v souboji o třetí místo na turnaji jsme začali hrát až za stavu 0:5, což bylo ale pozdě.

Mezi těch málo pozitivních věcí lze zmínit, že si další tři nováčci vyzkoušeli, jaké to je obléci dres a zapojit se do opravdového soutěžního zápasu.

Na druhou stranu se stále nedaří chlapcům vysvětlit základy florbalové hry jako takové, základní taktické pokyny také jako by se jich netýkaly. Polovina hráčů při vysvětlování radši kouká jinam nebo prostě odejde úplně pryč (nebudu jmenovat). Prostě máme co zlepšovat a na čem pracovat.

Závěrem děkuji rodičům za spolupráci při turnaji a těším se na příště.“

Podobné články

27.03.2024

T.B.C. v měsíci březen

Ze světa T.B.C. A-tým rozehrál svoji sérii o záchranu v Národní lize. K prvnímu utkání série mířili hráči do Pelhřimova. Vstup do první…