Elévové vstřelili 21 gólů a vyhráli svůj turnaj!

Do Čelákovic vyrazili v sobotu naši nejmladší florbalisté, aby zde odehráli své zápasy. Ty se jim povedli znamenitě, což znamenalo tři vítězství a první místo na turnaji.

T.B.C. 8:5 SK Florbal Benešov

V prvním zápase nás čekal tým z Benešova, který vstřelil první branku zápasu. Nám se v průběhu první půle podařilo hru vyrovnat a zápas srovnali. V druhé půli jsme se dlouho přetahovali, ale když se nám podařilo odskočit soupeři do dvoubrankového vedení, už jsme zápas nepustili.

T.B.C. 8:3 Orka Čelákovice

Vstup do zápasu nebyl ideální. Po našem nedůrazu k soupeři pramenila první branka soupeře hned z první střely na branku. Ovšem nám se podařilo rychle odpovědět a vyrovnat stav utkání. A do konce první půle jsme se dostali do vedení. Začátek druhé půle byl podobný první. V dalších střídáních už jsme začali hrát svojí hru a přidali další góly, kterými jsme definitivně rozhodli o našem zaslouženém vítězství.

T.B.C. 5:4 Tatran Střešovice

Vstup do finále se nám velice podařil a krátce po začátku jsme se dostali do vedení. V průběhu první půle se nám podařilo dostat již do tříbrankového vedení, když pár vteřin před koncem první půle a hned na začátku druhé půle Tatran dokázal snížit stav utkání na 3:2, hra pak byla velmi vyrovnaná. Přelévala se ze strany na stranu. Stav se za tu dobu změnil na 4:4. Zbývaly dvě minuty základní hrací části a nám se podařilo po pěkné akci vstřelit gól, který znamenal třetí vítězství a první místo na turnaji.

Závěrem bych chtěl pogratulovat dnešním debutantům k jejich prvním soutěžním zápasům a poděkovat rodičům za skvělou atmosféru, kterou našim hráčům vytvořili.

Autor: Norbert Hirschbrich