LUCERN Králův Dvůr

Elévové vstřelili 21 gólů a vyhráli svůj turnaj!

Do Čelákovic vyrazili v sobotu naši nejmladší florbalisté, aby zde odehráli své zápasy. Ty se jim povedli znamenitě, což znamenalo tři vítězství a první místo na turnaji.

T.B.C. 8:5 SK Florbal Benešov

V prvním zápase nás čekal tým z Benešova, který vstřelil první branku zápasu. Nám se v průběhu první půle podařilo hru vyrovnat a zápas srovnali. V druhé půli jsme se dlouho přetahovali, ale když se nám podařilo odskočit soupeři do dvoubrankového vedení, už jsme zápas nepustili.

T.B.C. 8:3 Orka Čelákovice

Vstup do zápasu nebyl ideální. Po našem nedůrazu k soupeři pramenila první branka soupeře hned z první střely na branku. Ovšem nám se podařilo rychle odpovědět a vyrovnat stav utkání. A do konce první půle jsme se dostali do vedení. Začátek druhé půle byl podobný první. V dalších střídáních už jsme začali hrát svojí hru a přidali další góly, kterými jsme definitivně rozhodli o našem zaslouženém vítězství.

T.B.C. 5:4 Tatran Střešovice

Vstup do finále se nám velice podařil a krátce po začátku jsme se dostali do vedení. V průběhu první půle se nám podařilo dostat již do tříbrankového vedení, když pár vteřin před koncem první půle a hned na začátku druhé půle Tatran dokázal snížit stav utkání na 3:2, hra pak byla velmi vyrovnaná. Přelévala se ze strany na stranu. Stav se za tu dobu změnil na 4:4. Zbývaly dvě minuty základní hrací části a nám se podařilo po pěkné akci vstřelit gól, který znamenal třetí vítězství a první místo na turnaji.

Závěrem bych chtěl pogratulovat dnešním debutantům k jejich prvním soutěžním zápasům a poděkovat rodičům za skvělou atmosféru, kterou našim hráčům vytvořili.

Autor: Norbert Hirschbrich

Podobné články

19.06.2020

Informace ohledně Soustředění 2020

Jak už jsme dříve informovali, letošní soustředění se uskuteční! Dlouhou dobu jsme řešili situaci ohledně dopravy, která se kvůli situaci…

Novinky

Generální partner

Partneři

MSMT