Elévům se v Praze dařilo skvěle!

Do nové sezóny 19/20 vstoupili také naši nejmladší hráči – elévové. Na turnaj s nimi vycestovali společně s trenérem Hirschbrichem také dva hráči A-týmu – Jakub Uhřík a Tomáš Balej. Vše se  vydařilo na výbornou, a tak mohlo T.B.C. slavit vítězství v turnaji.

T.B.C. 7:0 FBK Fat Pipe Vosy Praha

První zápas sezóny, s několika novými hráči, jsme odehráli proti Vosám. Zápas byl ze začátku trochu oťukávací, ale po chvíli jsme již začali přebírat otěže zápasu my. Do poločasu se nám podařilo vsítit 3 branky, a tak stav zápasu byl 3:0. Po přestávce se nám podařilo přidat rychlé 2 góly, díky kterým jsme mohli mít větší klid a díky dalším 2 trefám zápas dotáhnout do vítězného konce.

T.B.C. 2:2 DDM Horní Počernice ORKA

Tento zápas byl od začátku mnohem vyrovnanější. Orka často chodila do nebezpečných přečíslení a jedno z nich přetavila v gól. Nám se podařilo rychle srovnat, a tak v polovině zápasu byl stav nerozhodný. V druhé půli jsme přidali vedoucí gól, ale bohužel naší chybou se soupeř dostal do úniku a srovnal utkání na konečných 2:2. A díky lepšímu skóre v zápase proti Vosám jsme se dostali do finále

T.B.C. 3:2 XPS Network Tatran Střešovice

Ve finále nás čekal tým Tatranu. Ten byl z počátku více na balónku než my a vytvářel si šance. Po úvodním tlaku soupeře jsme začali hrát konečně i my. Vyplynul z toho i vedoucí gól. Tatran si s tím ale dokázal poradit a stav v polovině zápasu byl v jeho prospěch. O přestávce jsme provedli pár změn ve složení formací. Začali jsme být mnohem více aktivní. Tatran jsme prakticky do vážnější šance nepustili. Bohužel jsme se ale dopustili chyby, která znamenala trestné střílení pro Tatran. Ale díky dobře chycenému nájezdu našeho brankáře, soupeř neodskočil do většího náskoku. To nás ještě více nabudilo a 5 minut před koncem jsme srovnali na 2:2 a vyvrcholilo to minutu před koncem kdy jsme se dostali do vedení, které jsme již udrželi a postoupili do nejvyššího koše.

Na závěr bych chtěl poděkovat všem hráčům za dobře odmakaný turnaj, který se nám vyvedl na jedničku. Dále bych chtěl pogratulovat novým hráčům k jejich prvním soutěžním zápasům.

Autor: Norbert Hirschbrich