LUCERN Králův Dvůr

Hala v pražských Kobylisích hostila další turnaj Ligy elévů skupiny 3

V sestavě T.B.C. chyběly některé výrazné opory, i tak se ale podařilo poskládat ideální počet do hry, tedy dvě celé „pětky“.

V prvním zápase jsme sehráli s tradičním soupeřem ze Střešovic, rozuměj Tatranem, docela vyrovnané utkání, ve kterém se nakonec přeci jen radoval v červených dresech hrající Tatran. Ten nás přehrál hlavně díky rychlejšímu startu na balon a také díky lepšímu zakončení. Konečné skóre 2:4 ve prospěch Tatranu.

V druhém utkání jsme změřily síly s domácími Vikingy z Kobylis. První poločas jsme sice prohráli, ale herně jsme byli lepší, a tak všichni věřili, že se ve druhé polovině zlepšíme a nebudeme hrát o sestup. Kluci se hecli a začali konečně hrát tak, jak se od nich chce. Zvýšená aktivita a proměňování šancí znamenalo otočení zápasu na naši stranu a výhru 5:3.

V našem posledním zápase, o konečné třetí místo, jsme se utkali s FBK Fat Pipe Vosy Praha. A Vosy bodaly. První poločas se nám dařilo držet poměrně lichotivý stav 1:2, ale Vosáci těžili ze svých fyzických předpokladů, na které naši malí kluci prostě nestačili. V druhé půli se výškový rozdíl projevil naplno a po závěrečném hvizdu zůstalo svítit na světelné tabuli skóre 2:7.

I tak patří klukům pochvala za odehraná utkání. Zvláště ve druhém zápase to bylo tak, jak by to mělo být. Naopak v závěrečném klání jsme možná až moc brzo přestali hrát a začali se „bát“.

Děkujeme také rodičům za spolupráci.

Autor: Petr Kasal

Podobné články

19.06.2020

Informace ohledně Soustředění 2020

Jak už jsme dříve informovali, letošní soustředění se uskuteční! Dlouhou dobu jsme řešili situaci ohledně dopravy, která se kvůli situaci…

Novinky

Generální partner

Partneři

MSMT