LUCERN Králův Dvůr

V Hostivici florbalisté Králova Dvora marně dotahovali

Při prvním utkání po reprezentační přestávce se trenérské duo Lucernu v utkání proti pražským Panthers muselo vyrovnat s početnou hráčskou absencí. Michal Kubert by kritický: „Ve 13 lidech se špatně vyhrává. Repre pauza nám moc nepomohla – pokud se nezačne pořádně trénovat, nemůžeme pomýšlet na úspěch.“  Našel ale i slova chvály za heroický výkon v poslední třetině, kdy chybělo málo k vyrovnání skóre.

Archivní foto od Petra Palusky

V polovině zápasu totiž domácí vedli už o čtyři branky. Stíhací jízdu odstartovala využitá přesilovka na konci druhé třetiny. Předchozími dvěma přitom králodvorští pohrdli. Za stavu 5:3 Lucern odvolal brankaře a na konci 57. minuty se dotáhl na rozdíl jediné branky. Těsný stav ale zůstal i po konci zápasu, když oba týmy ještě přidaly po jedné trefě.

V sobotu 22. prosince T.B.C. odehraje v domácí hale tradiční vánoční utkání proti dalšímu pražskému soupeři Wizards. Kromě bohatého programu s řadou překvapení chtějí hráči dopřát svým fanouškům i ligové vítězství.

Panthers Praha – T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 6:5 (2:1, 3:1, 1:3)

Branky T.B.C.: Karel Horký 2, Jan Petrmichl, Matěj Kodl, Jan Olšiak

vyloučení: 3:0; využití: 0:1

Autor: Petr Šikola
Článek byl vytvořen pro Berounský deník

Podobné články

19.06.2020

Informace ohledně Soustředění 2020

Jak už jsme dříve informovali, letošní soustředění se uskuteční! Dlouhou dobu jsme řešili situaci ohledně dopravy, která se kvůli situaci…

Novinky

Generální partner

Partneři

MSMT