V Hostivici florbalisté Králova Dvora marně dotahovali

Při prvním utkání po reprezentační přestávce se trenérské duo Lucernu v utkání proti pražským Panthers muselo vyrovnat s početnou hráčskou absencí. Michal Kubert by kritický: „Ve 13 lidech se špatně vyhrává. Repre pauza nám moc nepomohla – pokud se nezačne pořádně trénovat, nemůžeme pomýšlet na úspěch.“  Našel ale i slova chvály za heroický výkon v poslední třetině, kdy chybělo málo k vyrovnání skóre.

Archivní foto od Petra Palusky

V polovině zápasu totiž domácí vedli už o čtyři branky. Stíhací jízdu odstartovala využitá přesilovka na konci druhé třetiny. Předchozími dvěma přitom králodvorští pohrdli. Za stavu 5:3 Lucern odvolal brankaře a na konci 57. minuty se dotáhl na rozdíl jediné branky. Těsný stav ale zůstal i po konci zápasu, když oba týmy ještě přidaly po jedné trefě.

V sobotu 22. prosince T.B.C. odehraje v domácí hale tradiční vánoční utkání proti dalšímu pražskému soupeři Wizards. Kromě bohatého programu s řadou překvapení chtějí hráči dopřát svým fanouškům i ligové vítězství.

Panthers Praha – T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 6:5 (2:1, 3:1, 1:3)

Branky T.B.C.: Karel Horký 2, Jan Petrmichl, Matěj Kodl, Jan Olšiak

vyloučení: 3:0; využití: 0:1

Autor: Petr Šikola
Článek byl vytvořen pro Berounský deník

30.01.2024

Ze světa T.B.C.

A-tým v novém roce zatím stále čeká na první výhru. První lednovou neděli se náš tým představil v domácím prostředí s druhým týmem.. číst dále