Králův Dvůr

Jakub Liška vybojoval v krajských výběrech bronzovou medaili

Už je po sezóně, všechny naše týmy mají své soutěže uzavřené. Na řadu však ještě přišel turnaj krajských výběrů. T.B.C. mělo na tomto turnaji svou krev. Jakub Liška se dostal do výběru Středočeského kraje a pomohl mu ke skvělé bronzové medaili. Do výběru se probojoval i náš Tobiáš Uhřík, jenže ten onemocněl, a tak nemohl bohužel nastoupit.

Středočeský kraj začal turnaj skvěle, nejprve porazil Ústecký kraj 6:1, poté Karlovarský 7:1 a dokonce přetlačil i Prahu v poměru 3:2. Až poslední zápas znamenal pro Jakuba a jeho spoluhráče prohru, a to proti Libereckému kraji, na který Středočeši nestačili a prohráli 4:1. Na prvních třech místech se seřadily hned tři týmy. O konečném pořadí tak rozhodovaly vzájemné zápasy a počet branek. V tomto ohledu byl Středočeský kraj z oněch třech celků statisticky nejhorší, a tak se musel spokojit s bronzovou příčkou. Výsledek je to ovšem skvělý. Gratulujeme Jakubovi a gratulujeme i trenérům Tomášovi a Jardovi Pokornému. Je to i jejich úspěch. Právě díky jejich přístupu a výchově hráčů mohou mít mladí hráči takovéto zážitky ze zisku medaile.

Podobné články

27.03.2024

T.B.C. v měsíci březen

Ze světa T.B.C. A-tým rozehrál svoji sérii o záchranu v Národní lize. K prvnímu utkání série mířili hráči do Pelhřimova. Vstup do první…