JUNIOŘI: ČTYŘI BODY ZE ČTYŘ ZÁPASŮ!

Pro domácí zápasy 9.11. přisoudil los juniorům jediné dva soupeře, kteří byli v tabulce pod družstvem T.B.C.. Dalo by se říci, že tyto zápasy byly pro hráče Králova Dvora doslova existenční.

Athletics Praha – T.B.C. Králův Dvůr      4:4  (1:4,3:0,0:0)

Poslední celek 3.ligy juniorů Athletics Praha se v posledních zápasech lepší a do zápasu s Královým Dvorem vstupoval posílen o remízu s Wizards. Nástup do utkání mělo však raketový T.B.C., které v první minutě skórovalo hned dvakrát. Jako první se prosadilo levé křídlo první formace, Jakub Dvořák, povedeným výběhem do středu hřiště a o 16 vteřin později se prosadilo levé křídlo druhé formace, Martin Štěpnička. Skvělý vstup do utkání potrhl v páté minutě Blahník, který důsledným napadáním získal balónek a nekompromisně zavěsil. Po hříchu poslední gól T.B.C. přidal o tři minuty později  po individuální akci Krob. O další minutu později ale propadl míček i do sítě Kralováku, i přesto byl třígólový náskok po první třetině více než slibný.

Slibný, ale bohužel nevydržel ani celou druhou třetinu. V prostřední části se totiž hráči T.B.C. úplně vytratili ze hřiště a Athletics postupně srovnalo, když jejich poslední gól padl v přesilové hře po vyloučení Vyštejna.

V poslední části se T.B.C. zase vrátilo zpět do hry, i díky dvěma přesilovým hrám. Šance byly na obou stranách a na obou zůstaly nevyužity. Tu největší ale spálil hráč týmu z Prahy, který necelé čtyři minuty předkolem neproměnil trestné střílení. Body se tak nakonec dělily.

Branky a asistence: 1. Dvořák(Krob), 1. Štěpnička(Uhřík), 5. Blahník a 8. Krob

Vyloučení: 20. Vyštejn 2min(sekání) a 33. Provázek 2min(hrubost)

Počet přesilovek: 2 : 2 , Využití: 1 : 0

Počet střel: 17 : 16

T.B.C. Králův Dvůr – FBC Pitbulls Kolín     4:3   (2:1,2:2,0:0)

V tomto utkání šlo oběma soupeřům o hodně, což se na zápase i projevilo. Utkání bylo vedeno značně takticky a góly padaly hlavně po chybách Kolína v rozehrávce a naopak díky propadávání hráčů T.B.C. v napadání. Králův Dvůr v tomto utkání poprvé vyzkoušel kombinaci osobní obrany při přechodu soupeře do útoku a zónové obrany, když se hráči Kolína usadili ve svém útočném pásmu. V úvodním dějství padly tři branky a všechny mezi 4. a 6. minutou. Královák poslal do vedení Štěpnička. Ani ne za minutu bylo však srovnáno. Vedení na stranu T.B.C. strnul střelou ze středu Dubský.

Do druhé třetiny vstoupil mnohem lépe Kolín a podruhé bylo srovnáno.  Královák šel ale opět do vedení, když se podruhé prosadil Štěpnička. Za další dvě minuty bylo však opět srovnáno.  Minutu před koncem druhé třetiny byl vyloučen Dubský. T.B.C.  však své oslabení zvládlo bravurně a vteřinu před sirénou se prosadil Štěpnička a završil svůj hattrick. Jeho gól se nakonec ukázal rozdílovým.

Taktické šachy svazující celé toto utkání vyvrcholily v poslední části, která sice přinesla snahu Kolína po vyrovnání, ale ta naštěstí pro Králův Dvůr nebyla brankově vyjádřena a tak si hráči T.B.C. připsali důležitou výhru.

Branky a asistence: 4. , 18. a 24. Štěpnička(Vlček, Uhřík, Lamprecht) a 6. Dubský(Krob)

Vyloučení: 23. a 36. Dubský 2min(vysoká hůl) a 2min(blokování hole)

Počet přesilovek: 1 : 2, využití: 0 : 0 v oslabení: 1 : 0

Počet střel 16 : 10

Sestava: Sunkovský(Pohl) – Vlček, Provázek, Neubauer, Vyštejn – Lamprecht, štěpnička, Blahník, Uhřík, Dubský, Krob, Dvořák, Klika, Hipča, Kulhavý

O 14 dnů později nastoupili junioři k zápasům v nafukovací hale v Radlicích. Turnaj značně ovlivnily virózy řádící v řadách hráčů T.B.C..

T.B.C. Králův Dvůr – FBK Realstick Vosy Praha     4:5   (1:1,1:0,2:4)

Do utkání vstoupilo T.B.C. pouze z devíti hráči do pole, ale vydařeně. Opět se jeho hráči ujali vedení po góly z florbalky Martina Štěpničky. Bohužel toto vedení netrvalo dlouho a mohlo být i hůře, ale Sunkovský v brance Králováku vychytal trestné střílení po sekání od Vyštejna.

Druhé dějství patřilo hráčům Králova Dvora. Bohužel ze své převahy vytěžili pouze jeden gól po individuální akci Blahníka.

Naopak v poslední třetině se s góly roztrhl pytel, bohužel pro T.B.C. čtyři byly do Sunkovského branky a jelikož hráči před ním se trefili pouze dvakrát, dopadl zápas pro T.B.C. jak nejhůře mohl. Vosy do třetí části doslova vlétly. Na vyrovnávající branku sice po time outu Králováku dokázal zareagovat Krob, další tři trefy si ale připsal soupeř. V poslední minutě už jsem snížil Dubský. Nutno podotknout, že část poslední třetiny měl Králův Dvůr k dispozici jen 7 hráčů do pole.

Branky a asistence: 4. Štěpnička(Uhřík), 16. Blahník, 28. Krob a 36. Dubský(Dvořák)

Vyloučení: 11. Vyštejn 2min(sekání)

Počet přesilovek: 1 : 1, využití: 0 : 0

Black Angels B – T.B.C. Králův Dvůr     5:3   (0:0,3:1,2:2)

Bohužel údaje ze zápisu z tohoto utkání nejsou čitelné. První třetina skončila bez branek. Ve druhé šlo T.B.C. jako obvykle do vedení, bohužel následovalo několik individuálních chyb a po dvou třetinách vedl soupeř už 3:1. V poslední části padly rovněž čtyři góly, ale tentokrát po dvou na každé straně, což znamenalo další prohru pro hráče T.B.C. Králův Dvůr.

Sestava: Sunkovský(Coufal) – Vyštejn, Lamprecht, Vlček – Uhřík, Blahník, štěpnička, Dubský, Krob, Dvořák

Junioři  T.B.C.  jsou po deseti odehraných zápasech na sedmém místě devítičlenné třetí ligy juniorů s bilancí 2 výhry, 3 remízi a 5 proher. Dvě remízy jsou paradoxně proti prvnímu a druhému celku tabulky. Hra juniorů je zatím značně poznamená nesoudržností týmu a značně individualistickým pojetím hry. Přístup a docházka na tréninky značně pokulhává oproti loňské sezóně a každý z hráčů by si měl sám sáhnout do svědomí ,co dělá, nebo spíše nedělá pro úspěch týmu. Kádr má potenciál minimálně na klidný střed tabulky a ne na záchranářské boje, které hráče Králova Dvora čekají.