LUCERN Králův Dvůr

Junioři dvakrát zvítězili, a zůstávají tak na čele tabulky

Do tabulky se nám opět podařilo připsat 6 bodů. Náš předvedený výkon, ale neodpovídal hře favorita soutěže.

Archivní foto od Anity Lešukové

V prvním zápase naše hra v obranné části byla naprosto katastrofální. Spíše to vypadalo na partu kluků, která hraje první zápas v životě. Při založení útoku, jsme nebyli schopni si najít volný prostor pro přihrávky. Nepřesné přihrávky, špatný pohyb hráčů nás provázel většinu zápasu. V několika momentech byl viděn i hezký kombinační florbal, ale takových momentů bylo opravdu málo.

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr – PALERMO PŘÍBRAM 7:1 (2:0, 3:0, 2:1)
branky T.B.C.: 5. Pavel Paulát, 6. Adam Lešuk, 19. Martin Eliáš, 23. Martin Eliáš, 24. Roman Major, 28. Robert Křikava, 32. Oliver Mahr
vyloučení: 0:1, využití: 0:0

Ve druhém zápase nás čekal pro nás neznámý soupeř, který nás pokračováním našeho výkonu k ničemu nepustil a zaslouženě vyhrál první třetinu 2:0. Ve druhé třetině po změně herního systému a založení útoku se nám podařilo vyrovnat zápas na 2:2. Třetí třetina nám přinesla po zamíchání sestavy rozdílový gól. Celý zápas se nedařilo clonit ve výhledu brankáři Dobříše, který neměl s naší střelbou žádné potíže.

TJ Sokol Dobříš – T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 2:3 (2:0, 0:2, 0:1)
branky T.B.C.:  13. Martin Eliáš, 22. Adam Lešuk, 33. Martin Eliáš
vyloučení: 2:1, využití: 0:0

Do konce sezóny nás čeká 10 zápasů a opravdu nic jednoduchého to nebude. Pokud chceme tuto soutěž vyhrát musíme změnit přístup k zápasům a chování na hřišti.

24.2. se představíme v domácí hale na domácím turnaji a chceme opět 6 bodů.

Autor: Dušan Tót