Junioři navázali na předchozí úspěchy!

Poslední zářijovou neděli odehráli junioři Lucernu další kolo své soutěže. Nejdříve naše juniory čekal tým FBC Pitbulls Kolín a poté Panthers Praha B. Níže Vám přinášíme reportáž z turnaje.

FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové – T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 6:8
Začátek zápasu se juniorům T.B.C. vůbec nepovedl. T.B.C. inkasovalo hned po deseti vteřinách utkání a ve třetí minutě prohrávalo už o dvě branky. Do konce třetiny se však podařilo postupně vyrovnat a to i přes neproměněné trestné střílení. Do druhé třetiny se šlo tedy za stavu 2:2 a T.B.C. mělo jako bonus přes minutu přesilové hry. Ta se nakonec podařila na začátku druhé třetiny přeměnit v branku a T.B.C. šlo do vedení. Do konce druhé třetiny se podařilo T.B.C. přidat ještě dvě branky, ale taky jednu inkasovat, a tak se do třetího dějství šlo za stavu 3:5. Ve třetí třetině se nejdříve prosadilo T.B.C., záhy však přišla přesilová hra Pitbullů a tu dokázali soupeři využít. T.B.C. dokázalo ještě dvakrát skórovat a dostat se tak na rozdíl čtyř branek, jenže Pitbullové zápas nezabalili a do posledních vteřin se snažili o zvrat utkání. Naštěstí pro T.B.C. se Pitbullům podařilo jen kosmeticky upravit výsledek na 6:8.

Branky: 06:18 Eliáš (Lešuk), 11:35 Eliáš (Dolejš), 16:16 Lešuk (Uhřík), 18:46 Mašek (Velechovský), 28:11 Zavoral (Uhřík), 31:54 Uhřík (Mašek), 36:46 Dolejš (Eliáš), 36:50 Uhřík (Lešuk)

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr – Panthers Praha B 5:0
Druhé utkání se neslo v duchu trpělivosti a poctivého bránění. V první třetině žádná branka nepadla, naštěstí ani při dvouminutovém vyloučení na straně T.B.C.. Ve druhé třetině T.B.C. ožilo a díky třem trefám do branky Pantherů se šlo do třetího dějství za stavu 3:0. Ve třetím části zápasu přidalo T.B.C. další dvě branky. Bohužel ani v tomto zápase se nepodařilo proměnit trestné střílení a tak byl konečný výsledek zápasu 5:0.

Branky: 15:27 Eliáš (Lešuk), 15:57 Zavoral (Zuska), 22:43 Lešuk (Mašek), 33:04 Lešuk (Eliáš), 33:38 Mašek (Kračmer)

Sestava: Bubeník, Eibl – Zít, Kračmer, Zuska, Velechovský – Dolejš, Lešuk, Eliáš, Mašek, Uhřík, Zavoral, Mikulášek, Dobeš, Rajniš