KADAŇ NÁS SUNDALA Z ČELA TABULKY

Kati nás znovu obrali o body. Navíc nám pomohli lépe pochopit, jak asi Řekové před jedenácti lety vyhráli fotbalové EURO. Kadaňský „zanďour“ nám vůbec neseděl. Připočtěme slabou efektivitu naší střelecké převahy a charakteristika zápasu je hotová.
Hosté se ujali vedení v polovině třetí minuty. Při evidenci gólu vyšla najevo administrativní chyba – absence asistujícího hráče v zápisu. Následovala pětiminutová přesilovka, kterou domácí odehráli sice aktivně, ale sterilně. Padla jediná branka, po ose Križko – Sluka.
Po pěti minutách druhé části se Sluka trefil podruhé, tentokrát po asistenci Kubertově, a poslal T.B.C. do vedení. To ale vydrželo jen 76 vteřin. Králodvorští ve druhé třetině přestříleli Katy trojnásobně, do šatny šli ale jen s nejtěsnějším vedením po efektní kombinaci Petrmichla s Horkým.
V polovině třetí části jsme přežili vyloučení J. Pokorného, čtyři minuty před sirénou ale hosté přece jen vyrovnali. Špatné střídání soupeře pak dalo početní výhodu nám, ale pohrdli jsme.
Po necelých dvou minutách prodloužení nás připravil o další bod Vopělák, vyhlášený nejlepším hráčem Kadaně. Za T.B.C. to byl stejně jako v loňském zápase proti Kaům Sluka.
T.B.C. Králův Dvůr – FBC DDM Kati Kadaň 3:4p (1:1, 2:1, 0:1, 0:1)
branky (asistence) T.B.C.: 06:54 Marek Sluka (Radek Križko), 25:01 Marek Sluka (Michal Kubert), 35:34 Karel Horký (Jan Petrmichl)
střely: 26:15 (7:3, 15:4, 4:6, 0:2)

vyloučení: 1:1