Králův Dvůr

KLOPÝTNUTÍ NA ÚVOD PLAY-OFF

Na první utkání čtvrtfinálové série se přišla podívat stovka fanoušků. To, co viděli v první třetině, určitě překonalo i jejich největší noční můry. Parta ve žlutomodrých dresech jako by se sešla poprvé a ještě k tomu nevěděla proč. Vlažné tápání využil koncentrovaný soupeř beze zbytku – v první třetině čtyřmi trefami vyhnal z klece Sunkovského a jednu přidal i Novákovi. Jediný gól domácích dal Dvořák po asistenci T. Pokorného.
V šatně si borci vyměnili názory a do druhé části nastoupil skutečný tým. Hra se přitvrdila a po pěti minutách byli za vzájemnou potyčku vyloučení Merhout a Š. Kubina. Více prostoru „na place“ zužitkoval Šebor, když střelou z dálky snížil. Na rozdíl dvou branek korigoval T. Pokorný v přesilovce po faulu Jiřičky na Votavu. Ze střelecké dominance tak rezultovaly dva góly.
Herní a střelecká převaha T.B.C. pokračovala i ve třetím dějství, Jeho začátek přinesl další přesilovku poté, co Hrobský osekával Halberštáta. Už po 12 vteřinách ji využil Merhout. Jaroměř ale rychle reagovala gólem Novotného, který zůstal ve skrumáži před Novákem nehlídán. Tlaku T.B.C. čelili hosté za cenu dalších faulů. Opět za sekání, kterého se dopustil na Duchkovi, šel pykat Valenta. I na toto oslabení Jaroměř doplatila, Kubert snížil na nejtěsnější rozdíl. To ale byla labutí píseň Králováku, vyrovnat se nepodařilo ani v závěrečné power play.
Udělali jsme tak hrdinu z jaroměřského gólmana Flégla, vyhlášeného nejlepším hráčem hostí. Z našich cenu převzal Sluka.
T.B.C. Králův Dvůr – TJ Sokol Jaroměř 5:6 (1:5, 2:0, 2:1)
střely: 29:16 (6:9 11:2,12:5)
branky (asistence) T.B.C.: 03:54 Pavel Dvořák (Tomáš Pokorný), 26:56 Filip Šebor (Pavel Dvořák), 36:25 Tomáš Pokorný (Patrik Kovářík), 42:16 Roman Merhout (Marek Sluka), 48:21 Michal Kubert (Marek Sluka)
vyloučení: 1:4
využití: 3:0
diváků: 106

27.03.2024

T.B.C. v měsíci březen

Ze světa T.B.C. A-tým rozehrál svoji sérii o záchranu v Národní lize. K prvnímu utkání série mířili hráči do Pelhřimova. Vstup do první…