Kovářík v poslední minutě rozhodl o vítězství T.B.C.

Nedělní večer patřil utkání A-týmu Králova Dvora proti pražským Wizards. Týmu z hlavního města patřila před duelem první příčka v tabulce západní skupiny Národní ligy. Hostům patřil úvod zápasu. Gólman Křemen byl v prvních pěti minutách utkání zasypán hned několika střelami, a navíc musel čelit i trestnému střílení po faulu Horkého. Kronďák samostatný nájezd neproměnil, skóroval ovšem o pár minut později. Po vyloučení žlutomodrých za špatné střídání využil přesilovou hru. V závěr osmé minutě ovšem na jeho branku dokázal odpovědět Daniel Škoula střelou na bližší tyč Kudrnáčovy brány a utkání bylo opět vyrovnané.

Ve druhé části hned několikrát zvonila branková konstrukce za brankářem Pražanů. Byli to ovšem právě Wizards, kteří dali další gól. Prosadil se Martin Lazárek, druhý nejproduktivnější hráč hostů.

Třetí perioda přinesla znovu vyrovnanou hru. Vyrovnávací branka přišla v padesáté druhé minutě z hole kapitána T.B.C. Karla Horkého. Oba týmy poté měli šance na to, aby strhly vedení na svou stranu. Rozhodujícím momentem zápasu bylo vyloučení Jana Duška, jenž necelých pět minut před koncem základní hrací doby zasáhl domácího Pavla Dvořáka čepelí do obličeje a vyfasoval od rozhodčích trest na pět minut. Králův Dvůr se dlouho nemohl prosadit. Necelou minutu do konce však Patrik Kovářík vystřelil tahem od levého mantinelu a balónek zaplul za brankáře Kudrnáče. Wizards ještě zkoušeli hru bez brankáře, avšak na vyrovnání to nestačilo, a tak tři body zůstali v královédvorské hale.

T.B.C. Králův Dvůr – Wizards DDM Praha 10 3:2 (1:1, 0:1, 2:0)

Branky a asistence: 07:59 Daniel Škoula (Petr Duchek), 51:11 Karel Horký (Tomáš Fait), 59:02 Patrik Kovářík (Jáchym Syrovátko)04:34 Daniel Kronďák (Karel Smutný), 31:31 Martin Lazárek

Komentář trenéra Radka Križka:Tohle je první vlaštovka v naší přípravě na play-off. Těšíme se na další utkání a soupeři děkujeme za hezký a férový zápas a přejeme jim šťastnou cestu domů. Příště se budeme snažit, aby jsme proměnili více šancí, protože kvůli tomu na nás diváci chodí.“

Sestava T.B.C.: Křemen (Pohl) – Kovářík, Uhřík, Vlček, Král, Syrovátko, Chaloupka, Brak, Polyanskyj, Štěpnička, Horký, Nový, Škoula, Dvořák, Duchek, Kodl, Votava, Fait,