MÁME SMYSL PRO ZÁPLETKU

V neděli přišlo domácích fanoušků méně, zato byli spokojenější, když viděli vítězství svého týmu, který tak srovnal stav čtvrtfinále na 2:2. Úvod byl slavnostní, po odehrání několika vteřin ukončila dvacetiletou hráčskou kariéru klubová legenda, obránce Kamil Munzar. Utkání pro nás začalo lépe než v sobotu. První příležitost ke skórování nám nabídli domácí v osmé minutě sami nedorozuměním před vlastní brankou a Vágner ji využil. Pak se před Sunkovského brankou tvrdě srazili Kubert s P. Haškem a první jmenovaný za to byl vyloučen. Přesilovku využil Kotrč – v polovině třetiny tak bylo vyrovnáno. V 16. minutě ale zaúřadovali bratři Pokorní a gól do šatny pak přidal Merhout v přesilovce po vyloučení Novotného. Do šatny jsme tak šli spokojenější.
Ve druhé třetině na snížení domácího Schwarze reagoval Štěpnička. Pak jsme ubránili vyloučení Vágnera. Jenže v časovém rozmezí 33.10 – 34.53 Jaroměř dvěma slepenými góly srovnala skóre. To už se do druhé přestávky nezměnilo.
Petmichl nás v páté minutě třetí části poslal znovu do vedení, už po minutě ale kontroval domácí Kotrč. A za další dvě se Jaroměř dostala poprvé do vedení, když zpoza branky odrazem od Sunkovského šikovně skóroval Rezek. Kouč Karšňák poté vystřídal gólmany – nastoupil Novák. Domácí vedení vydrželo 10 vteřin – vyrovnal Merhout. Oba týmy pak promrhaly přesilovky po vyloučení domácího Š. Kubiny a pak našeho Šebora. Nerozhodný stav vydržel až do konce řádné hrací doby i přes naše další oslabení po vyloučení Vágnera minutu a půl před sirénou.
Z prodloužení uplynulo pouhých 13 vteřin, když domácí J. Kubina rozhodl. Na konečné rozuzlení si tedy počkáme až do úterý.
TJ Sokol Jaroměř – T.B.C. Králův Dvůr 7:6 pp (1:3, 3:1, 2:2, 1:0)
branky (asistence) T.B.C.: 07:20 Marek Vágner, 15:33 Tomáš Pokorný (Jaroslav Pokorný), 19:23 Roman Merhout (Marek Sluka), 26:28 Martin Štěpnička, 44:12 Jan Petrmichl (Karel Horký), 47:25 Roman Merhout (Jan Petrmichl)
střely: 34:30 (11:11, 10:11, 12:8)
vyloučení: 2:4