Králův Dvůr

MLADŠÍ ŽÁCI: DALŠÍ ÚSPĚCH V SOUTĚŽI

Další turnaj se konal v Praze ve SH VŠE

V prvním utkání jsme měli změřit síly s týmem FKÚ Ovocné Báze,ale soupeř na turnaj vůbec nepřijel a tak nás čekala další hodina čekání na další zápas.

T.B.C.-Red Dragons Hořovice 5:0 (3:0,2:0)

Ve druhém utkání jsme letos již po druhé narazili na hráče z Hořovic.Tentokrát bylo utkání vyrovnanější než to první,ale přesto se našim žákům podařilo opět zvítězit.Podali jsme slušný výkon a i nováčkové v sestavě se uvedli dobře.

Branky: Nový 3x,Hipča 2x

T.B.C.-FbŠ Bohemians DDM Praha 7 D  2:2(1:1,1:1)

V dalším zápase nás čekali hráči Bohemians a hodně těžký zápas.Toto se potvrdilo a utkání bylo hodně tvrdé a vyrovnané.V utkání jsme dvakrát prohrávali,ale po kolektivním výkonu, se nám vždy podařilo po dvou brankách P.Sládečka vyrovnat a dotáhnout zápas k zasloužené remíze

Branky: Sládeček 2x

T.B.C.-SK Dvojka Praha 4:1(2:1,2:0)

V zápase šlo o prvenství na turnaji, přesto se nám vstup do utkání nepodařil a brzy jsme prohrávali.Kluci ale dokázali zabojovat a otočit utkání a zvítězit 4:1. Tento výsledek znamenal vítězství na turnaji a postup o skupinu výš.

Branky: Nový 3x.Hipča 1x

Závěrem chci poděkovat všem hráčům za předvedený výkon a nasazení,které v utkáních předvedli.Turnaj jsme odehráli „bez“ brankáře,kterého skvěle zastoupil hráč z pole J.Hynek a vedl si skvěle.

Všem díky slady st.

Sestava: Hynek,Sládeček,Vyhnanovský,Nový,Hipča,Eschner,Macík,Tůma,Sláma,Hromas

Podobné články

27.03.2024

T.B.C. v měsíci březen

Ze světa T.B.C. A-tým rozehrál svoji sérii o záchranu v Národní lize. K prvnímu utkání série mířili hráči do Pelhřimova. Vstup do první…