Králův Dvůr

MLADŠÍ ŽÁCI:PÁD DO SKUPINY E

V neděli 7.11. se mladší žáci zúčastnili turnaje skupiny D. Bylo to ale pouhé nesmělé nakouknutí.

T.B.C.-TATRAN STŘEŠOVICE BOYS  0:0

Proti Tatranu jsme nastoupili s chutí a s odhodláním nakročit vítězně ve sk. D. Po několika šancích soupeře přišli i naše šance,ale ani Nový,Hipča ani nikdo jiný je nedokázal proměnit.Šancemi na obou stranách, pokračovalo střelecké trápení až do konce utkání a skore se již nezměnilo.

T.B.C.-FbŠ BOHEMIANS BAY-LEAVES B  2:5 (0:4,2:1)

Do utkání naši kluci nastoupili strašně ospale a nekoncentrovaně  a brzy prohrávali 0:4.Utkání tak bylo prakticky rozhodnuté,přestože ve druhé polovině jsme se konečně prosadili střelecky a brankami Novýho a Hipči upravili výsledek na konečných 2:5.Po tomto zápase následovalo dlouhé a nudné tříhodinové čekání na další zápas.

Branky: Nový,Hipča

T.B.C.-FbŠ BOHEMIANS CARAVAYS |C 0:0

Pokud jsme chtěli ještě pomýšlet na udržení ve skupině,potřebovali jsme nutně porazit´´cečko´´ Bohemky.Dlouho trvalo hráčům než se dostali do tempa.I v tomto utkání bylo vidět několik hezkých šancí na obou stranách,které mohli rozhodnout o výsledku.Podržel nás golman Pohl,který několika hezkými zákroky přispěl ke konečné remíze. Tento výsledek rozhodl o tom,že sestupujeme zpět do sk. E.

T.B:C.-SK FLORBAL BENEŠOV 3:2 (2:1,1:1)

V utkání ve kterém už pomalu o nic nešlo jsme po brankách Cibulky,Novýho a Eschnera porazili kluky z Benešova 3:2 a už se pomalu můžeme připravovat na další kola soutěže,které uspořádáme u nás v Králově Dvoře 27.11.

Branky: Nový,Cibulka,Eschner

Sestava: Pohl,Sládeček,Vyhnanovský,Hynek,Macík,Nový,Hipča,Eschner,Tůma,Hromas, Cibulka,Sláma

slady st. 

Podobné články

27.03.2024

T.B.C. v měsíci březen

Ze světa T.B.C. A-tým rozehrál svoji sérii o záchranu v Národní lize. K prvnímu utkání série mířili hráči do Pelhřimova. Vstup do první…